Morawiecki złożył życzenia Polakom: “aby radość z Nowonarodzonego dawała nam większą nadzieję na przyszłość”

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
WARSZAWA MRIPS ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PREMIERA Z RODZINAMI

WARSZAWA MRIPS ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PREMIERA Z RODZINAMI Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 / PAP/Radek Pietruszka

"Tego chciałbym życzyć wszystkim polskim rodzinom, aby radość z Nowonarodzonego dawała nam większą pewność siebie, perspektywę, nadzieję na przyszłość." - powiedział premier.
  • Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia Polakom podczas spotkania z rodzinami w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.
  • Premier przypomniał, że od 1 stycznia 2022 r. na drugie i każde kolejne dziecko w rodzinie w wieku od ukończenia 12. do 36. miesiąca życia będzie przysługiwać dodatkowe świadczenie – rodzinny kapitał opiekuńczy.
  • Morawiecki wspomniał również, że ważne jest też wsparcie matek w powrocie do pracy.
  • Zobacz także: Wpadka w wywiadzie Radia Zet. Tym razem to nie Petru

Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia bożonarodzeniowe Polakom podczas spotkania z rodzinami w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Szef polskiego rządu brał udział w czwartek świątecznym spotkaniu z rodzinami.

Morawiecki złożył życzenia Polakom

“Boże Narodzenie, często mówimy, że to jest taki szczególny czas, że Boże Narodzenie to święta najbardziej rodzinne, bo rodzi się też niezwykłe dziecko i to dziecko daje nam jednocześnie nadzieję, radość, daje nam wiarę w sens tego, że nasze starania mogą coś dobrego na świecie zrobić” – powiedział Morawiecki.

“Tego chciałbym życzyć wszystkim polskim rodzinom, aby radość z Nowonarodzonego dawała nam większą pewność siebie, perspektywę, nadzieję na przyszłość. I jeśli my do tego dołożymy małą naszą cegiełkę, małą cząstkę tego lepszego życia dla polskich rodzin, to myślę, że wszyscy będziemy po prostu przeszczęśliwi – tego państwu życzę: szczęśliwych, dobrych świąt Bożego Narodzenia” – powiedział premier, kierując słowa do rodzin.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Premier przypomniał, że od 1 stycznia 2022 r. na drugie i każde kolejne dziecko w rodzinie w wieku od ukończenia 12. do 36. miesiąca życia będzie przysługiwać dodatkowe świadczenie – rodzinny kapitał opiekuńczy. 

Morawiecki wspomniał również, że ważne jest też wsparcie matek w powrocie do pracy.

“To jest jednocześnie jedna z głównych przesłanek, które przyświecały nam przy konstruowaniu tego rodzinnego kapitału opiekuńczego” – zaznaczył.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY