Kowalski opublikował odpowiedź na wniosek ws blokady środków Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Janusz Kowalski

Janusz Kowalski

Dokument dotyczył wniosku o wszczęcie kontroli w związku z ustanowieniem blokady i zamrożeniem środków na koncie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w serwisie PayPal.

Poseł Janusz Kowalski złożył 23 listopada pismo do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dokument dotyczył wniosku o wszczęcie kontroli w związku z ustanowieniem blokady i zamrożeniem środków na koncie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w serwisie PayPal. W czwartek 23 grudnia, za pośrednictwem Twittera Kowalski opublikował odpowiedź na swój wniosek.

Kowalski opublikował odpowiedź Prezesa UOKiK

“Odpowiedź Prezesa @UOKiKgovPL ws. kontroli PayPal zainicjowanej na mój wniosek po zablokowaniu konta i środków @StowMarszN. Wobec amerykańskiego serwisu prowadzone są obecnie 2 postępowania wyjaśniające. Ze swojej strony analizuję zmiany prawne, które uniemożliwią takie działania.” – napisał na Twitterze polityk Solidarnej Polski.

 Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Blokada konta Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

23 listopada PayPal zablokowało konto Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

O blokadzie konta stowarzyszenia poinformował prezes, Robert Bąkiewicz.

“Tak wygląda walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem. Wszystko oczywiście w imię “postępu” i “tolerancji” – napisał na Twitterze.

Bąkiewicz zamieścił również zdjęcie uzasadnienia, jakie otrzymał od firmy PayPal w sprawie zablokowania konta.

“Przegląd operacji na Twoim koncie wykazał, że naruszasz przyjęte przez PayPal Zasady dopuszczalnego użytkowania. W związku z tym na Twoje konto zostały nałożone trwałe ograniczenia i nie będziesz mieć możliwości prowadzenia dalszej działalności za pośrednictwem PayPal” – czytamy w uzasadnieniu.

Jako oficjalny powód blokady podano “niedozwolone operacje”.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY