Testy na COVID-19 we Włoszech. Kolejki przed świętami

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
EAST TIMOR PANDEMIC CORONAVIRUS COVID19 TESTING

EAST TIMOR PANDEMIC CORONAVIRUS COVID19 TESTING / PAP/EPA/ANTONIO DASIPARU

Według włoskich mediów, mieszkańcy tego kraju sprawdzają stan swojego zdrowia po pojawieniu się nowego wariantu koronawirusa.

We Włoszech trwa prawdziwe oblężenie aptek. W miastach takich jak Rzym i Mediolan mieszkańcy masowo ruszyli by wykonać badanie, które ma umożliwić im uzyskanie przepustki sanitarnej lub spotkanie świąteczne z rodzinami. Testy na COVID-19 we Włoszech ponownie stały się popularne.

Testy na COVID-19 we Włoszech

Jak informuje rzymski dziennik “Il Messaggero” i lokalna prasa z różnych części kraju, w obliczu nadchodzących świąt Bożego Narodzenia rosną kolejki do punktów testowania.

Według włoskich mediów, mieszkańcy tego kraju sprawdzają stan swojego zdrowia po pojawieniu się nowego wariantu koronawirusa. Chodzi o Omikron. Jak pisze “Il Messaggero” , także wiele zaszczepionych osób postanowiło iść na wigilijną kolację i świąteczny obiad z negatywnym wynikiem testu. Umawiają się w tym roku, że przed biesiadą przy wspólnym stole wszyscy jej uczestnicy zrobią testy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

We wtorek padł nowy dzienny rekord wykonanych testów; zbadano ponad 850 tysięcy osób. W listopadzie Włosi zapłacili 30 milionów euro za błyskawiczne testy w aptekach.

rmf24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY