Kurdej-Szatan zmienia front? Zapowiada wsparcie dla polskich mundurowych na granicy

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan / Fot. Youtube

Barbara Kurdej-Szatan, ktora w ostatnim czasie zasłynęła z wulgarnego ataku na polskich Strażników Granicznych, zapowiedziała, że teraz wesprze polskich mundurowych, broniących granicy z Białorusią. Ma to być wsparcie psychologiczne.

Zobacz także: Warszawiacy nie chcą wymieniać pieców. Mieszkańców odstrasza niepewna sytuacja

Jak zapowiedziała aktorka w programie “Dzień Dobry TVN”, zamierza ona na początku przyszłego roku zorganizować akcję wsparcia psychologicznego dla polskich mundurowych, służących w celu ochrony granicy naszego kraju (i Unii Europejskiej) z Białorusią.

Tak naprawdę wszyscy tam potrzebują pomocy. Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić, żeby im pomóc. Mnóstwo osób jeździ tam z ubraniami, darami, ale tak naprawdę tam są trzy grupy ludzi, które potrzebują pomocy. To nie tylko uchodźcy, ale również strażnicy, a także mieszkańcy tych miejsc – podkreśliła.

Jak wyjaśniła, zapowiedziana akcja to efekt jej refleksji po krytyce, jaka ją spotkała po jej wulgarnym wpisie pod adresem polskiej Straży Granicznej.

Po tym wszystkim, co się wydarzyło, zamierzam zorganizować akcję „Serce dla ludzi granicy” – powiedziała.

Celebrytka przedstawiła pierwsze szczegóły inicjatywy.

Razem z fundacjami i paroma osobami doszłam do wniosku, że pomoc psychologiczna to będzie coś, co będzie mogło pomóc każdemu, każdy będzie mógł zadzwonić. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie organizacji wszystkiego. W połowie stycznia wdrożymy to – stwierdziła.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

salon24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY