Masażysta życzył śmierci dziennikarzowi. Pracodawca: “Wyciągnę konsekwencje”

tylko u nas
Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!

Życzył śmierci innym użytkownikom Twittera / fot. instagram

Marcin Snopkowski, znany na Twitterze jako "Koneser starych mebli #silnirazem", zasłynął w ostatnim czasie obrzucaniem części użytkowników specyficznymi życzeniami: "Życzę Ci na święta respiratora". Jednym z tak zaatakowanych został dziennikarz Marek Miśko. Jak się okazuje, Snopkowski to fizjoterapeuta pracujący w Krakowie. Poprosiliśmy o komentarz do sprawy jego pracodawcę.
  • Marcin Snopkowski życzył śmierci na COVID-19 dziennikarzowi Markowi Miśko.
  • Po tym jak ujawniono tożsamość hejtera postanowił wyłączyć telefon i usunął oraz zablokował media społecznościowe.
  • Portal MediaNarodowe.com rozmawiał z pracodawcą Snopkowskiego, która odcięła się od hejterskich ataków masażysty: “Jak wróci po L4 to będę wyciągać konsekwencje”.

Zobacz także: Nauka zdalna potrwa dłużej? Wiceminister edukacji nie wyklucza

Życzył “respiratora na święta” dziennikarzowi

Marcin Snopkowski, przedstawiający się Twitterze jako “Koneser starych mebli #silnirazem” życzył śmierci dziennikarzowi portalu “Świat Rolnika”. Napisał: Życzę Ci na święta respiratora”.

Z samego rana Marcin Snopkowski życzył mi śmierci. Wpis usunął, ale internet nie zapomina. A kim jest Pan Snopkowski? Lekarzem, położnikiem, pielęgniarzem? Fota w komentarzu Dariusz Matecki Ty umiesz w sieci szukać takich gagadków… Ciekawe, w którym szpitalu takie standardy? – napisał w mediach społecznościowych Marek Miśko.

Dziennikarz zareagował i nagłośnił hejt użytkownika Twittera. Internauci szybko odnaleźli jego tożsamość. Okazało się, że hejter jest masażystą w krakowskim Gabinecie Rehabilitacyjnym REHMEDIC.

Pan Snopkowski życzy drugiemu człowiekowi żeby spędził święta pod respiratorem. Miejsce pracy: GABINET REHABILITACYJNY REHMEDIC Adres: Strąkowa 1, 30-410 Kraków Telefon: 502 022 015 – napisał Patryk Sykut

Sprawę nagłośnił na Twitterze Marek Miśko. Jednak, jak się okazuje, zaatakowanych jest znacznie więcej, tego typu “życzenia” padały ze strony krakowskiego masażysty regularnie.

Co ciekawe, po nagłośnieniu sprawy, Snopkowski skasował komentarz skierowany do Marka Miśko.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Pracodawca odcina się i zapowiada konsekwencje

Do działań Marcina Snopkowskiego odniosła szefowa gabinetu rehabilitacyjnego w Krakowie, która odcięła się od hejterskich ataków:

Zacznijmy od tego, że Pan Marcin Snopkowski nie jest fizjoterapeutą, tylko skończył kurs masażysty. W tym momencie jest na L4 i nie wiem czy ma za dużo czasu, czy o co mu chodzi, natomiast gabinet odcina się od tego typu wypowiedzi. Nie zgadzam się z życzeniem nikomu śmierci. W tym momencie nie mogę zwolnić Pana Marcina, bo chroni go prawo, ale jak wróci po L4 to będę wyciągać konsekwencję

mówi naszemu portalowi p. Agnieszka, przełożona hejtera.

Jak wynika z analizy mediów społecznościowych, hejter jest zwolennikiem Platformy Obywatelskiej i Strajków Kobiet.

Sam Sypniewski nie odbiera od nas telefonu i nie odpowiada na nasze wiadomości.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY