Spięcie w TVN24 o prawo jazdy Piotra Kraśki. Olejnik oburzona

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Piotr Kraśko i Monika Olejnik

Piotr Kraśko i Monika Olejnik / Fot. YouTube

W stacji TVN dziwne milczenie w sprawie prawa jazdy Piotra Kraśki, a raczej jego braku. Prowadząca program „Kropkę nad i” Monika Olejnik wymijająco zareagowała na pytanie Piotra Wawrzyka.

Niewygodny temat Kraśki

W stacji TVN 24 w popularnym programie “Kropka nad i” wziął udział wiceminister Piotr Wawrzyk, zaproszony do studia. Poruszono temat wiceministra sportu Łukasza Mejzy. Prowadząca program Monika Olejnik sugerowała dymisję Mejzy z urzędu ministerialnego.

Wawrzyk odpowiedział na sugestię pytaniem: „A czy pani kolega redakcyjny powinien mówić o praworządności w serwisach informacyjnych pani stacji, podczas gdy od sześciu lat łamał prawo?”- nawiązując do jazdy bez prawa jazdy autem przez red. Kraśkę.

Ja prowadzę „Kropkę nad i”, a nie Piotr Kraśko. Mogę panu podać telefon do niego. Pozwoli pan, że pan Piotr Kraśko nie rządzi Polską, tylko pan premier Morawiecki

– odpowiedziała Olejnik.

Piotr Kraśko zatrzymany w kwietniu na rutynową kontrolę, nie miał prawa jazdy i to od wielu lat. Sąd wydał w tej sprawie bardzo łagodny wyrok, a sam winowajca nie poniósł konsekwencji prawnych oraz zwolnienia lub nagany ze strony TVN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY