Hasło “Dmowski zostaje” na Pałacu Kultury. Do akcji wkroczyła policja [+FOTO]

PILNE
Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pałac Kultury podświetlony przez Roty MN.

Pałac Kultury podświetlony przez Roty MN. / Fot. Roty Marszu Niepodległości

Działacze Rot Marszu Niepodległości w ramach akcji protestacyjnej wyświetlali dziś na budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie napis "Dmowski zostaje", podobiznę Romana Dmowskiego oraz logotypy Rot, jak również Straży Narodowej. Na miejscu interweniowała policja.

Zobacz także: Dni grudniowe w Warszawie, czyli Wielka Wojna Skłoterska [OPINIA]

Mieszkańcy Warszawy przechodzący dziś w okolicach Pałacu Kultury i Nauki w godzinach popołudniowych mogli przecierać oczy ze zdumienia. Na budynku pojawił się napis “Dmowski zostaje”, wyświetlany zamiennie z podobizną Romana Dmowskiego i logotypami Rot Marszu Niepodległości oraz Straży Narodowej. Czyżby władze stolicy zmieniły front? Nie, to akcja protestacyjna, organizowana przez środowiska narodowe.

Dmowski Zostaje – Takie hasło wyświetlamy dziś w ramach protestu na PKiN. Rugowanie z przestrzeni publicznej ojca polskiej niepodległości jest hańbą i działaniem mającym na celu skłócenie Polaków. Oczywiście stoi za tym nie kto inny jak Trzaskowski – poinformował Robert Bąkiewicz.

Akcję przerwała stołeczna policja.

Informacja sprzed chwili: hasło #DmowskiZostaje warszawska policja zaklasyfikowała jako “reklamę” i skierowała wniosek do sądu o ukaranie Pawła Kryszczaka z Rot Marszu Niepodległości. Żałosne działanie Panie Trzaskowski – stwierdził Bąkiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Roty Marszu Niepodległości, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY