Mejza idzie na bezpłatny urlop. Chce walczyć o “dobre imię, prawdę i sprawiedliwość”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
WARSZAWA KONFERENCJA WICEMINISTRA ŁUKASZA MEJZY

WARSZAWA KONFERENCJA WICEMINISTRA ŁUKASZA MEJZY Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 / PAP/Tomasz Gzell

"Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSiT." - napisał Łukasz Mejza na Facebooku.
  • Wiceminister sportu i turystyki Łukasz Mejza idzie na bezpłatny urlop. Polityk poprosił również o urlop w wykonywaniu obowiązków posła. O swojej decyzji poinformował na swoim profilu na Facebooku.
  • O sprawie wiceministra sportu wypowiedział się wczoraj minister edukacji i szkolnictwa wyższego Przemysław Czarnek. 
  • Wirtualna Polska napisała w ubiegłym tygodniu, że Mejza założył w przeszłości firmę medyczną, która miała się specjalizować w kosztownym leczeniu nowatorskimi metodami chorych m.in. na raka, Alzheimera, Parkinsona.
  • Zobacz także:

Wiceminister sportu i turystyki Łukasz Mejza idzie na bezpłatny urlop. Polityk poprosił również o urlop w wykonywaniu obowiązków posła. O swojej decyzji poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Mejza idzie na bezpłatny urlop

“Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSiT. Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich” – napisał na Facebooku Łukasz Mejza. “Wbrew pojawiającym się insynuacjom zapewniam, że wspieram i nadal będę wspierać obóz Zjednoczonej Prawicy” – dodał. 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Czarnek komentuje sprawę Mejzy

O sprawie wiceministra sportu wypowiedział się wczoraj minister edukacji i szkolnictwa wyższego. Przemysław Czarnek polecał Łukaszowi Mejzie zawieszenie swojego funkcjonowania w resorcie sportu.

Nie wiem, jak długo Łukasz Mejza będzie moim rządowym kolegą. Na jego miejscu zawiesiłbym swoje funkcjonowanie w ministerstwie. Wtedy byłoby lepiej” – skomentował sprawę Czarnek.

Sprawa wiceministra sportu

Wirtualna Polska napisała w ubiegłym tygodniu, że Mejza założył w przeszłości firmę medyczną, która miała się specjalizować w kosztownym leczeniu nowatorskimi metodami chorych m.in. na raka, Alzheimera, Parkinsona. Mejza miał osobiście przekonywać potencjalnych pacjentów, w tym dzieci, o skuteczności stosowanych przez firmę metod, które jednak tak w Polsce, jak i na całym świecie uznawane są za niesprawdzone i niebezpieczne.

W ostatnią środę wiceminister sportu zorganizował konferencję prasową, na której wreszcie odniósł się do zarzutów. Według niego, atak na jego osobę, to “próba obalenia rządu”.

rmf24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY