Internauci wyśmiewają konferencję prasową Łukasza Mejzy [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konferencja Prasowa Łukasza Mejzy

Konferencja Prasowa Łukasza Mejzy / Fot. You Tube

Wiceminister Łukasz Mejza na konferencji prasowej zorganizowanej przez niego, przedstawił Tomasza Guzowskiego, który był prawdopodobnie wyleczony w Meksyku, jak podano na spotkaniu. Wyśmiano to wystąpienia w mediach.
  • Dziennikarze Wirtualnej Polski Szymon Jadczak i Mateusz Ratajczak ujawnili, że Łukasz Mejza założył firmę Vinci NeoClinic.
  • Firma jak podano, miała brać za leczenie kwoty od 80 tys. dolarów.
  • Dziennikarze dotarli do osób, które namawiane były na niesprawdzone leczenie.
  • Zobacz także: Piotr Szlachtowicz w szpitalu. Redakcja prosi o modlitwę

W środowej konferencji wiceminister sportu Łukasz Mejza opowiadał o działaniu firmy i chęć pomocy ludziom nieuleczalnie chorym. Na tej konferencji pojawił się z Tomaszem Guzowskim, który miał dowieść skuteczności leczenia. Człowiek ten przyleciał z Meksyku, gdzie był leczony. Podczas konferencji wstaje on z wózka inwalidzkiego, dowodząc skutecznego leczenia.

Mamy do czynienia przez ostatnie dni z największym atakiem politycznym po 1989 roku. Atakiem na zjednoczoną prawicę i atakiem na większość rządową

– mówił na wstępie konferencji Mejza.

Atakiem bezpardonowym i bez precedensu. Atakiem, w którym właściwie przekroczono wszystkie możliwe granice, aby obalić rząd… atakiem, w którym manipulując się faktami, do walki politycznej wykorzystuje się chore, niewinne osoby i ich rodziny. Atak ten jest wymierzony we mnie, ale jego celem jest obalenie rządu

– dodał wiceminister.

Po wypowiedziach wiceministra głos zabrał gość Tomasz Guzowski, który opowiada losy swojego życia oraz tego co spotkało go i dlaczego trafił na wózek inwalidzki.

Byłem młodym zdrowym chłopakiem, bardzo aktywnym, lubiłem sport, pograć w piłkę, jeździłem sobie amatorsko na żużlu, zdałem nieprofesjonalną licencję, tak to było bardzo aktywne. Aż któregoś dnia, spaceruję (ale jeszcze zanim to się wydarzyło, dziękuję sile wyższej) zdążyłem mieć dwoje dzieci, przed pierwszymi objawami, to jest cudowne….

– opowiada Guzowski.

Zdiagnozowano u niego stwardnienie rozsiane. Po kolejnych badaniach usłyszał, że to jednak błędna opinia. Okazuje się, że ma dystrofię i nieuleczalną chorobę genetyczną. Cała konferencja była bardzo emocjonalna. Wyśmiano to wystąpienie w mediach internetowych. Słowa krytyki i memy zalały internet.

https://twitter.com/PrawaStronaa/status/1468549524624969733

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Media Narodowe/ Twitter/ o2.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY