Terlecki chce zawieszenia Mejzy. „PiS usiłuje obalić legalnie wybrany rząd?”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU

WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 / PAP/Tomasz Gzell

Wiadomość spowodowała szereg komentarzy internautów, którzy tylko częściowo zgadzają się ze zdaniem polityka PiS.
  • Ryszard Terlecki chce zawieszenia Łukasza Mejzy. Wiadomość o stanowisku Terleckiego względem przyszłości wiceministra Łukasza Mejzy podaje PAP, a na Twitterze powieliła ją Beata Mazurek.
  • Wiadomość spowodowała szereg komentarzy internautów, którzy tylko częściowo zgadzają się ze zdaniem polityka PiS. Wśród komentujących wymieniony wpis na Twitterze, znajduje się grupa osób, które oburzone są wyłącznie „zawieszeniem wiceministra”.
  • O sytuacji wspomniał na portalu społecznościowym również dziennikarz Michał Szułdrzyński, który okrasił wiadomość wymownym komentarzem.
  • Zobacz także: Czarnek o regulacjach rządu: “Nie jestem entuzjastą przymusowych szczepień”

Ryszard Terlecki chce zawieszenia Łukasza Mejzy. Wiadomość o stanowisku Terleckiego względem przyszłości wiceministra Łukasza Mejzy podaje PAP, a na Twitterze powieliła ją Beata Mazurek. Europoseł PiS powieliła na Twitterze komunikat prasowy, który wskazuje stanowisko wicemarszałka Sejmu.

Terlecki chce zawieszenia Mejzy

Wiadomość spowodowała szereg komentarzy internautów, którzy tylko częściowo zgadzają się ze zdaniem polityka PiS. Wśród komentujących wymieniony wpis na Twitterze, znajduje się grupa osób, które oburzone są wyłącznie „zawieszeniem wiceministra”. Ich zdaniem nie powinien on nawet pobierać wynagrodzenia z tytułu pełnionego przez siebie urzędu. O tym jednak mowy w komunikacie nie było.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

„PiS usiłuje obalić legalnie wybrany rząd?”

O sytuacji wspomniał na portalu społecznościowym również dziennikarz Michał Szułdrzyński, który okrasił wiadomość wymownym komentarzem.

„Opozycja atakuje Mejzę za pomoc chorym. A nie, wróć, to PiS usiłuje obalić legalnie wybrany rząd? Największa nagonka po 1989 roku? Już się gubię.” – pisze dziennikarz.

„A tak na serio, to chyba PiS uznał, że minister nie wybronił się na wczorajszej konferencji mimo wielkiego wsparcia, jakiego udzielili mu komentatorzy w Wiadomościach.” – dodaje w kolejnym wpisie.

Dziennikarskie śledztwo Wirtualnej Polski ustaliło, że firma polityka obiecywała leczyć osoby, w tym dzieci, zmagające się z nieuleczalnymi chorobami metodą, która nie ma medycznego potwierdzenia. 

Sytuację wiceministra Łukasza Mejzy skomentował dla RMF FM minister edukacji i szkolnictwa wyższego Przemysław Czarnek.

“Nie wiem, jak długo Łukasz Mejza będzie moim rządowym kolegą. Na jego miejscu zawiesiłbym swoje funkcjonowanie w ministerstwie. Wtedy byłoby lepiej” – skomentował sprawę Czarnek.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY