Obława w Australii. Trzech nastolatków uciekło z obozu kwarantanny

Dodano   11
  Loading
Obóz kwarantanny Australia

Obóz kwarantanny Australia / fot. twitter/ Arachnid

Komisarz policji stanu NT, Jamie Chalker, powiedział, że funkcjonariusze znaleźli nastolatków na skraju Palmerston. Aresztowali ich po pościgu na piechotę.
  • Obława miała miejsce w obrębie Terytorium Północnego w Australii. Trzech nastolatków uciekło z obozu kwarantanny. Potraktowano ich jak przestępców i zarządzono pościg.
  • Na konferencji prasowej dotyczącej COVID, główny minister NT Michael Gunner potwierdził wczoraj, że osoby w wieku 15, 16 i 17 lat uzyskały negatywny wynik testu na obecność wirusa.
  • Komisarz policji stanu NT, Jamie Chalker, powiedział, że funkcjonariusze znaleźli nastolatków na skraju Palmerston i aresztowali ich po pościgu na piechotę.
  • Zobacz także: Ankieta w USA: Młodzi księża bardziej konserwatywni?

Obława miała miejsce w obrębie Terytorium Północnego w Australii. Trzech nastolatków uciekło z obozu kwarantanny. Potraktowano ich jak przestępców i zarządzono pościg.

Obława na nastolatków w Australii

Policja z Terytorium Północnego twierdzi, że nie wierzy, że trzech nastolatków, którzy uciekli z obiektu kwarantanny Howard Springs COVID-19 w Darwin, zetknęli się z pozostałymi członkami lokalnej społeczności.

Na konferencji prasowej dotyczącej COVID, główny minister NT Michael Gunner potwierdził wczoraj, że osoby w wieku 15, 16 i 17 lat uzyskały negatywny wynik testu na obecność wirusa.

Powiedział, że wszyscy trzej pochodzili z Binjari w pobliżu Katherine. Młodzi zostali wysłani na kwarantannę jako bliscy osób, które otrzymały pozytywne wyniki testów.

Komisarz policji stanu NT, Jamie Chalker, powiedział, że funkcjonariusze znaleźli nastolatków na skraju Palmerston. Aresztowali ich po pościgu na piechotę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nie mieli styczności z innymi członkami społeczności

Powiedział, że młodzi nadal są przesłuchiwani, ale zaświadczyli, że nie mieli żadnego kontaktu z członkami społeczeństwa.

„Zagrożenie dla zdrowia społeczności było bardzo niskie, co jest pocieszające” – powiedział Gunner.

„Ale nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla działań tej trójki dzisiejszego ranka” – dodał.

Dziś rano policja poinformowała, że trwają przeszukania po tym, jak trzy osoby podobno wspięły się przez ogrodzenie w ośrodku kwarantanny i uciekły około 4:30 rano.

W obiekcie znajdują się osoby dotknięte epidemią COVID-19 w regionie Katherine, a także podróżni powracający do kraju.

abc.net.au

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
elżbieta
Gość
elżbieta
2 grudnia 2021 09:34

tak to czeka wszystkich śpiących ludzi na świecie te skurwesyny sataniści ,syjoniści,faszyści i komuniści ida w zaparte.

bogdan duda
Gość
bogdan duda
2 grudnia 2021 10:12

Ja dołożę do listy pani Elżbiety oszusta morawieckiego , zbrodniarza niedzielskiegi , witek , lichocką , czerwińską i całą radę podobno lekarską niszczycieli mojej Ojczyzny , którzy nie dopuszczają do wypowiedzi , myślących , rzetelnych , naukowców i lekarzy .

Markopolo
Gość
Markopolo
11 grudnia 2021 20:05
Reply to  bogdan duda

A gdzie POzostali z grupy wspólnej zabawy i POlityki tusk, budka,no i jak pisałem reszta tych Pajaców

andrzej
Gość
andrzej
5 grudnia 2021 13:53

Australia to teraz nowoczesny Oświęcim tylko jeszcze gazowania i palenia obywateli nie ma .

Zdrada
Gość
Zdrada
5 grudnia 2021 23:42

To jest terror bandytyzm za co ścigali te dzieciaki te bezmózgowie faszysciSS. nie ma żadnego zagrożenia oczywiście a nawet jak było to rząd Australia z tym bandziorem szefem policji nic nie przejmuje się Zdrowiem ludzi czy młodzieży czy dzieci to jest planowany odsiew na całym świecie ludzi nie poddanym psychopata

Ala
Gość
Ala
8 grudnia 2021 11:32

Usprawiedliwienia to nie ma dla waszych działań, żeby zamykać zdrowych ludzi w obozach, traktować i pilnować jak kryminalistów. Co za chore czasy. A miały to być tylko teorie spiskowe…

Ala
Gość
Ala
8 grudnia 2021 11:50

O, coś mi to zdjęcie przypomina. Gdzieś widziałam coś podobnego.. A, tak! U nas w Polsce są już takie, czyli jesteśmy do przodu.. nie musimy budować, wystarczy je odpalić i jak znalazł. A w razie blackoutu niestraszny brak węgla, gazu, pradu – można palić ludźmi, przetestowane..

Jestem przerażona tym co się dzieje na świecie. Ludzie obudźcie się, zanim będzie za późno!

Katharos
Gość
Katharos
9 grudnia 2021 22:50
Reply to  Ala

Już jest za późno.
A może nie?

Ola
Gość
Ola
8 grudnia 2021 18:15

Jestem mega zaskoczona – nie wiedziałam, że coś takiego wymyślili, rzeczywiście jak nowoczesny (wspolczesny) Oświęcim. Stop segregacji sanitarnej. Stop zamordyzmu. Prawo do wolności i szacunku wobec każdego człowieka ❤❤❤❤❤❤❤❤

Mietek
Gość
Mietek
11 grudnia 2021 18:34

Człowiek chory jest w domu lub w szpitalu, a to jest nowe Auschwitz!

barbara
Gość
barbara
12 grudnia 2021 01:43

to jest masakra ,testy nic niedaja ,to przeciez” pic na wode”,covit wymyslony,a pandemia falszywa .a ci wszyscy kolaboranci wiedza o tym tez tylko uczestnicza w tym satanistycznym cyrku i mecza mlodziez i ludzi ,serce peka ,ale pocieszam sie ,ze wkrutce wkroczy Bóg i usunie wszystkich tych zbrodniarzy i zaplaca za wszystkie nasze cierpienia.

POLECAMY