Marta Lempart stanie w środę przed sądem. Chodzi o znieważenie Straży Granicznej

Dodano   8
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marta Lempart

Marta Lempart / Fot. Youtube

W najbliższą środę, czyli 24 listopada, odbędzie się rozprawa z udziałem Marty Lempart, oskarżonej o znieważanie munduru służb granicznych oraz samych funkcjonariuszy straży. Pozew złożyła fundacja „Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu”.
  • Znana aktywista lewicowa i aborcjonistka Marta Lempart stanie przed sądem za obrazę straży granicznej.
  • Powodem w tej sprawie jest „Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu” broniący dobrego imienia Polski, Narodu Polskiego, Kościoła Rzymskokatolickiego oraz wartości polskich.
  • Kobieta na warszawskim wiecu, legitymizowanym przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, nie po raz pierwszy obrażała służby i mundur polski.
  • Zobacz także: Rekolekcje Góralskie w Żywcu. Wartościowe wykłady o ochronie życia [+FOTO]

Agresywna Marta Lempart

Znana w środowisku lewicowym aktywistka, fanatyczna aborcjonistka i zaciekły wróg obecnego rządu, po raz kolejny stanie przed sądem. Kobieta wielokrotnie obrażała policję oraz rządzących. Pluła na funkcjonariuszy, apelowała o nieposłuszeństwo w stosunku do policji i wulgarnymi słowami mówiła o rządzących.

Tym razem okrzyki obraźliwe nie pozostały bez echa, w najbliższą środę ma się stawić do sądu na ławie oskarżonej. Treść oskarżenie brzmi:

Działając w imieniu Fundacji “Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu” z siedzibą w Szczecinie, w interesie publicznym oraz w ramach celów statutowych, na podstawie art. 304 § 1 k.p.k., zawiadamiam o możliwości popełnienia przestępstwa, polegającego na tym, że dnia 10 października 2021 r. domniemany sprawca podczas manifestacji mającej miejsce w Warszawie, znieważył funkcjonariuszy Straży Granicznej poprzez stwierdzenie: „(…) że nie będziemy mieć w mundurach Straży Granicznej morderców, którzy wyrzucają dzieci do lasu.”, co stanowi przestępstwo z art. 226 § 1 Kodeksu karnego. Domniemanym sprawcą jest osoba posługująca się danymi: Marta Lempart. Jako sprawcę wskazano osobę Marty Lempart. Ponieważ osoba o takich danych znieważyła funkcjonariuszy Straży Granicznej. W związku z powyższym wnoszę o: 1.wszczęcie i prowadzenie postępowania przygotowawczego w przedmiotowej sprawie, ściganie oraz ukaranie sprawcy; 2.dopuszczenie i przeprowadzenie dowodu z nagrania audiowizualnego dołączonego do niniejszego pisma; 3.dopuszczenie i przeprowadzenie dowodu z nagrania audiowizualnego opublikowanego na profilu Fundacji w serwisie społecznościowym http://Facebook.com pod linkiem: https://facebook.com/watch/?v=470860884037864&ref=sharing

– czytamy w oskarżeniu Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu.

Martę Lempart nominowano do tytułu „Warszawianka Roku”, co u wielu osób budzi zdziwienie i zaszokowanie. A samo jej zachowanie można ocenić, oglądając i słuchając jej wypowiedzi.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, inf. własne

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY