Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kamil Durczok

Kamil Durczok / fot. PAP/Andrzej Grygiel Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Dziennikarz zmarł we wtorek rano w katowickim szpitalu, miał 53 lata. Wiadomość o śmierci Durczoka potwierdziła jego żona.

Kamil Durczok nie żyje

Durczok zmarł w szpitalu w Katowicach we wtorek rano. Według serwisu interia.pl, miał mieć krwotok, a także miał być reanimowany. Informację o jego śmierci potwierdziła żona. Wiadomo, że Durczok kilkanaście lat temu chorował na nowotwór. Swoje zmagania z chorobą opisał w książce “Wygrać życie”.

Kamil Durczok karierę dziennikarską rozpoczął w 1991 roku, rozpoczynając pracę w Radiu Katowice. Pracował także w Radiu TOP FM, Telewizji Polskiej, TVN i Polsacie. W 2015 roku jednak rozwiązał swoją współpracę ze stacją TVN, ponieważ wewnętrzna komisja stwierdziła, że dopuścił się mobbingu w stosunku do podwładnych.

W 2008 roku zdobył Złotą Telekamerę w kategorii informacje, natomiast w 2000 roku Grand Press dla dziennikarza. Był również laureatem innych nagród medialnych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

wiadomosci.wp.pl, Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY