Kurski surowo o Kurdej-Szatan: “Nie będzie już więcej premierowo występować w TVP”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan / fot. You Tube/ tvnpl

Jacek Kurski wyciągnie konsekwencje wobec pseudocelebrytki.
  • Jacek Kurski, podjął decyzję w związku z zamieszczeniem kilka dni temu przez telewizyjną gwiazdę wpisu, w którym znieważyła funkcjonariuszy straży granicznej.
  • To właśnie Telewizja Polska wypromowała Barbarę Kurdej-Szatan na gwiazdę.
  • Kobieta nie uniknie jednak konsekwencji swoich słów. Już teraz prokuratura wszczęła z urzędu dochodzenie w sprawie jej wpisów.
  • Zobacz także: Prowokacje na Marszu Niepodległości? Warszawski ratusz nie wywiązał się z obietnicy

Jacek Kurski surowo wypowiedział się o Barbarze Kurdej-Szatan. Prezes TVP podjął decyzję w związku z zamieszczeniem kilka dni temu przez telewizyjną gwiazdę na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych wpisu, w którym znieważyła funkcjonariuszy straży granicznej.

Skandaliczny wpis celebrytki

“To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Wpis ten po kilku dniach został usunięty, a celebrytka za niego przeprosiła.

Kobieta nie uniknie jednak konsekwencji swoich słów. Już teraz prokuratura wszczęła z urzędu dochodzenie w sprawie jej wpisów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Kurski surowo o Kurdej-Szatan

Decyzję w jej sprawie podjął również prezes TVP Jacek Kurski – to właśnie Telewizja Polska wypromowała Kurdej-Szatan na gwiazdę.

“Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków” – napisał Kurski.

“Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br”. – poinformował.

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY