Morawiecki ostro komentuje wypowiedź Tuska: “Znowu zapukał w dno od spodu”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU

WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU / Fot. PAP/Paweł Supernak

Mateusz Morawiecki sprostował dezinformację, którą na Twitterze szerzy polityk Platformy Obywatelskiej.
  • Premier Mateusz Morawiecki odniósł się do twitterowego wpisu szefa PO.
  • Tusk powtórzył kłamstwo opozycyjnych mediów o rzekomej debacie na temat Polski w Kongresie USA.
  • W rzeczywistości w budynku Kongresu zorganizowano debatę, w ramach której Polskę, a także Węgry, atakowała Heather Conley, prezes finansowanego przez niemiecki MSZ think tanku German Marshall Fund.
  • Zobacz także: Apel Roberta Bąkiewicza do uczestników Marszu Niepodległości

Premier Morawiecki w zdecydowanych słowach komentuje wypowiedź Donalda Tuska. Szef PO powtórzył doniesienia opozycyjnych mediów o rzekomej debacie na temat Polski w Kongresie USA.

W rzeczywistości w budynku Kongresu zorganizowano debatę, w ramach której Polskę, a także Węgry, atakowała Heather Conley, prezes finansowanego przez niemiecki MSZ think tanku German Marshall Fund.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Morawiecki komentuje wypowiedź Tuska

„Byłem przekonany, że jeśli chodzi o wyczyny naszych konkurentów politycznych, przede wszystkim ich kłamstwa, już nic nie może mnie zdziwić. Jednak lider opozycji, pan Tusk, znowu zapukał w dno od spodu” – napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki 

„Każdy może w mniej niż minutę sprawdzić, że nic takiego (dyskusja w Izbie Reprezentantów o rzekomych sankcjach i wycofaniu wojsk z Polski – red.) nie miało miejsca, ale minęło już wiele godzin od tego wpisu i lider Platformy nadal go nie sprostował” – wskazał premier.

„Brak pomysłu na siebie i na Polskę nie musi od razu oznaczać, że trzeba opowiadać takie bajki. Panie Donaldzie, jeszcze jest czas, żeby przeprosić za tego kolejnego fake newsa. Odwagi” – napisał Mateusz Morawiecki.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY