Republikanie przyznali rację Kamali Harris. “Wreszcie zrozumiała”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
USA NEW YORK VP HARRIS NATIONAL ACTIONAL NETWORK

Kamala Harris / Fot. PAP/EPA/JUSTIN LANE. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Zwolennicy Partii Republikańskiej po raz pierwszy zgadzają się z obecną wiceprezydent USA.
  • Jak wynika z cząstkowych wyników wyborów, nowym gubernatorem Wirginii zostanie Republikanin, Glenn Youngkin, który pokonał faworyzowanego kandydata Demokratów.
  • W kampanię poparcia dla Demokraty włączyli się bowiem m.in. prezydent Joe Biden i wiceprezydent Kamala Harris, czołowi politycy partii demokratycznej.
  • Właśnie z wypowiedzi Harris, która padła podczas piątkowego wiecu, dziś żartują zwolennicy Republikanów.
  • Zobacz także: Słaba ocena Glapińskiego w międzynarodowym zestawieniu. “Ranking jest bez znaczenia”

Jak wynika z cząstkowych wyników wyborów, nowym gubernatorem Wirginii zostanie Republikanin, Glenn Youngkin, który pokonał faworyzowanego kandydata Demokratów. Zwolennicy GOP przypomnieli, co jeszcze kilka dni temu mówiła wiceprezydent USA. “Wreszcie zrozumiała” – republikanie przyznali rację Kamali Harris w żartach.

Po podliczeniu 95 proc. głosów, Youngkin – były szef firmy inwestycyjnej Carlyle Group – prowadził przewagą dwóch punktów procentowych. To wystarczyło, by w oparciu o analizę danych CNN, Associated Press i inne ośrodki ogłosiły go zwycięzcą.

Wynik jest stosunkową niespodzianką, bo jeszcze miesiąc wcześniej zdecydowanym faworytem wydawał się były gubernator Demokrata Terry McAuliffe. Media wynik w Wirginii oceniły jako niekorzystne referendum dla obecnej administracji amerykańskiej. W kampanię poparcia dla McAuliffe’a włączyli się bowiem m.in. prezydent Joe Biden i wiceprezydent Kamala Harris, czołowi politycy partii demokratycznej.

Właśnie z wypowiedzi Harris, która padła podczas piątkowego wiecu, dziś żartują zwolennicy Republikanów.

“To, co wydarzy się w Wirginii w dużym stopniu zdeterminuje to, co wydarzy się w 2022 [wybory do Senatu], 2024 [wybory prezydenckie] i dalej” – mówiła wiceprezydent, przekonana niewątpliwie o zwycięstwie kandydata Demokratów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Republikanie przyznali rację Kamali Harris

“Wreszcie coś zrozumiała”, “nadchodzi czerwona fala [czerwony to kolor Republikanów]” – to tylko niektóre z komentarzy.

niezalezna.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY