Andruszkiewicz: “Trzaskowski nie jest polskim patriotą”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Próby blokowania Marszu Niepodległości Adam Anduszkiewicz

Adam Andruszkiewicz w Jedziemy / Fot. Youtube

Atakowanie Marszu Niepodległości przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, stało się normą. Na taką postawę zareagował Adam Andruszkiewicz, uznał to za niepatriotyczne.

Antypolonizm czy narracja PO

Warszawski ratusz co roku próbuje zatrzymać cykliczny marsz. To właśnie antypolska postawa inaczej tego nie można nazwać. Pan Adam Andruszkiewicz w programie “Jedziemy” TVP Info komentował:

To sytuacja, która jest bardzo przykra. Zbliża się 11 listopada, święto polskiej niepodległości i pan Trzaskowski de facto, metaforycznie mówiąc, przy wsparciu niektórych sędziów, dzisiaj doprowadza do tego, że ten marsz jest blokowany i jeszcze się tym szczyci, jest z tego dumny

– powiedział Andruszkiewicz

Gość programy wspominał o hipokryzji Warszawskiego Ratusza, który wspiera “Strajk Kobiet” feministyczny ruch społeczny, walczący o prawo do zabijania dzieci nienarodzonych. Z oburzeniem stawia pytanie:

Kiedy natomiast Polacy chcą czcić polską niepodległość 11 listopada, to widzimy tego rodzaju działania, które mają na celu zablokowanie tej manifestacji. To też każe stawiać pytanie, na ile Polakiem czuje się pan Trzaskowski, a na ile kosmopolitą, obywatelem Europy, świata?

-pyta Sekretarz stanu w KPRM

Wbrew wszelkim przeciwnościom, niezależnie od postaw, jakie są przeciwne Polsce Narodowej, Marsz Niepodległości odbędzie się, oto nowy plakat z hasłem:

dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY