Skandal! Uczniowie tańczą na kolanach dyrektora szkoły [WIDEO]

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Uczniowie tańczą dla nauczycieli

Uczniowie tańczą dla nauczycieli / Hazard High School Athletics Facebook Page

Do skandalicznych scen z udziałem kadry pedagogicznej doszło w jednym z amerykańskich liceów.
  • W sieci pojawiło się nagranie wideo, na którym dyrektor jednej ze szkół w Kentucky bierze udział w „męskim konkursie”. W konkurencjach skąpo odziani uczniowie tańczyli na kolanach pracowników szkoły.
  • Wideo, opublikowane przez dziennikarza Nate Bryana, pokazuje dyrektora Hazard High School, Donalda „Happy” Mobeliniego podczas imprezy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
  • W oświadczeniu dotyczącym tego incydentu, kurator szkolny, Sondra Combs, powiedziała, że zajście „nie było wydarzeniem, które zwykle ma miejsce w Hazard High School”
  • Zobacz także: Wyrzucili białego z pracy, bo promują różnorodność. “Jesteśmy niezmiernie rozczarowani”

W sieci pojawiło się nagranie wideo, na którym dyrektor jednej ze szkół w Kentucky bierze udział w „męskim konkursie”. W konkurencjach skąpo odziani uczniowie tańczą na kolanach pracowników szkoły, w tym on, biorąc udział w występie studenta wykonującego utwór “Like A Virgin” Madonny.

Uczniowie tańczą na kolanach nauczycieli

Wideo, opublikowane przez dziennikarza Nate Bryana, pokazuje dyrektora Hazard High School, Donalda „Happy” Mobeliniego podczas imprezy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Na nagraniu dyrektor w sposób obsceniczny tańczy z uczniem płci męskiej, który nosi sukienkę. Całość skandalicznego występu odbywała się przy muzyce Madonny w sali gimnastycznej szkoły.

Film pojawił się w tym samym tygodniu, w którym Mobeliniego, który jest również burmistrzem miasta Hazard, widziano na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej szkolnego klubu lekkoatletycznego. Mężczyzna brał udział w podobnej zabawie, gdzie uczniowie wykonywali tańce na kolanach swoich nauczycieli. Uczennice zaś paradowały w skąpych strojach kelnerek restauracji “Hooters”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

W oświadczeniu dotyczącym tego incydentu, kurator szkolny, Sondra Combs, powiedziała, że zajście „nie było wydarzeniem, które zwykle ma miejsce w Hazard High School”. Wskazała też, że nigdy wcześniej nie zgłaszano żadnych skarg na szkołę do kuratorium.

Combs dodała, że w stosunku do zaangażowanych osób podjęto działania dyscyplinarne, ale nie wyjaśniła, jaki rodzaj kary i komu została wymierzona.

Ponadto w tym tygodniu poinformowano, że Mobelini stoi w obliczu procesu sądowego w związku z wycieczką terenową w 2019 roku. Pracował na kolonii, gdzie studentka została zgwałcona przez studenta płci męskiej. Uczniowie podobno mieli dostęp do alkoholu podczas podróży, a uczennica twierdzi, że Mobelini nie zapewnili odpowiedniej opieki uczniom.

Mobelini i inni nauczyciele wnieśli o oddalenie sprawy.

foxnews.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY