Klepacka odpowiada Trzaskowskiemu: “Pan ani pana świta mi w tym nie przeszkodzicie”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zofia Klepacka

Zofia Klepacka / fot. You Tube/ Rafał Betlejewski

Klepacka przypomniała Trzaskowskiemu znaczenie Dnia Niepodległości.
  • Zofia Klepacka odpowiada Rafałowi Trzaskowskiemu. Prezydent Warszawy usiłuje zablokować tegoroczny Marsz Niepodległości.
  • Zawodniczka dodała na swoim Facebooku post, w którym przypomniała Rafałowi Trzaskowskiemu październikową „manifestację piorunów” z ubiegłego roku.
  • Przypomnijmy, że Prezydent Warszawy usiłuje za wszelką cenę nie dopuścić do zorganizowania Marszu Niepodległości.
  • Zobacz także: Ambasador Belgii wezwany do polskiego MSZ. Chodzi o wypowiedź premiera

Zofia Klepacka odpowiada Rafałowi Trzaskowskiemu. Prezydent Warszawy usiłuje zablokować tegoroczny Marsz Niepodległości.

Klepacka odpowiada Trzaskowskiemu

Zawodniczka dodała na swoim Facebooku post, w którym przypomniała Rafałowi Trzaskowskiemu październikową „manifestację piorunów” z ubiegłego roku. Podkreśliła też, że ów spęd „rozwalił przy tym pół miasta, niszcząc pomniki Armii Krajowej i kościoły”.

„Dobrze pamiętam te dni, uczestniczyłam w tych wydarzeniach i do tej pory ubolewam, iż moja parafia Św. ALEKSANDRA na Placu Trzech Krzyży została zdewastowana!!! Pan dał zielone światło…” – podkreśliła.

„W październiku było ok, pandemia nie przeszkadzała 😅 ale już na 11 listopada trochę tak…” – skwitowała.

„Dzień 11 listopada to rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Naczelnego w walkach o wolność Ojczyzny.

To również dzień wspominania tych wszystkich osób, które walczyły za nasz kraj w formie dyplomatycznej czy na froncie…często ginąc ku Chwale Ojczyzny.

11 listopada jak co roku z moją rodziną i dziećmi wyruszę na marsz aby uczcić ten Wielki Dzień! Bo Kocham Polskę! Bo Jestem dumna z mojego pochodzenia i historii.
Z dumą będę nieść flagę o bieli i czerwieni Polską nie Unii Europejskiej…

Pan ani pana świta mi w tym nie przeszkodzicie” – oświadczyła Klepacka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Przypomnijmy, że miłujący przede wszystkim Unię Europejską Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski usiłuje za wszelką cenę nie dopuścić do zorganizowania Marszu Niepodległości. Zaskarżył do sądu decyzję wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła o rejestracji zgromadzenia cyklicznego, wydanej na trzy lata.

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY