Kasta skazała! Rok więzienia za zniszczenie “flagi” LGBT

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zerwanie flagi LGBT

Piotrkowski24: Agresywny mężczyzna zrywa tęczową flagę z pomnika Mikołaja Kopernika w Piotrkowie / źródło-https://www.youtube.com/watch?v=wXlMF1wGzz0

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej w piątek, wydał wyrok w sprawie kradzieży kolorowej chorągiewki. Uznał 22-letniego Bartosza C., 20-letniego Tomasza K., 18-letniego Szymona J. i 20-letniego Jakuba P. za winnych. W Białej Podlaskiej 30 października 2020 r.winni skradli kolorowy symbol na marszu "Strajk Kobiet".

Zapadł wyrok

Sąd uznając Bartosz C za winnego przypomniał, że dopuścił się “w warunkach powrotu do przestępstwa, będąc uprzednio skazanym”. Mężczyzna miał już wyrok za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Po rocznej odsiadce wyszedł na wolność w styczniu 2020 r. Sąd skazał go na rok więzienia za ponowną kradzież mienia. Tomasz K. usłyszał wyrok ośmiu miesięcy pozbawienia wolności. Szymon J. i Jakub P. dostali wyroki w zawieszeniu, 18-latek i 20-latek mają odpracować swoją winę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zasądzono też, by skazani zwrócili koszty pokrzywdzonej w wysokości 40 zł. Czy tak surowe wyroki, o małej szkodliwości społecznej są słuszne? Opinie:

https://twitter.com/MarekMa88061202/status/1453224353613635588

tysol.pl/Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY