Schetyna krytykuje Tuska? “Zatrzymał się mentalnie w 2014 r”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Grzegorz Schetyna

Grzegorz Schetyna / fot. Wikimedia Commons

„Grzegorz mówi, że Tusk zatrzymał się mentalnie w 2014 r., że nie rozumie obecnej Polski” – mówi gazecie anonimowo polityk Koalicji Obywatelskiej.

Donald Tusk po powrocie do polskiej polityki nie przejawia chęci współpracy z Grzegorzem Schetyną. Jak donosi „Wprost”, Schetyna krytykuje działania Tuska i przez niego nie startował na szefa struktur PO na Dolnym Śląsku.

Poseł Michał Jaros został szefem Platformy w regionie dolnośląskim. Wygrał, pokonując prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.

Jaros wygrał, choć poparcia Szełemejowi udzielili m.in. lider PO Donald Tusk, były lider i p.o. szefa dolnośląskich struktur Grzegorz Schetyna oraz prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Posła Michała Jarosa popierali natomiast m.in. senator Bogdan Zdrojewski i poseł Robert Kropiwnicki.

Schetyna krytykuje Tuska?

O tym, dlaczego na szefa dolnośląskich struktur partii nie startował Grzegorz Schetyna, pisze „Wprost”. Jak czytamy, wszystko m.in. przez obecnego przewodniczącego Donalda Tuska.

Gazeta twierdzi, że Schetyna ma dzielić się ze znajomymi „gorzkimi refleksjami na temat Donalda Tuska, który po powrocie do Polski nie przejawia chęci współpracy z politykiem”.

„Grzegorz mówi, że Tusk zatrzymał się mentalnie w 2014 r., że nie rozumie obecnej Polski” – mówi gazecie anonimowo polityk Koalicji Obywatelskiej.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY