Bąkiewicz: Być może ten marsz jest ważniejszy niż wszystkie inne

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz Niepodległości w 2017 roku

Marsz Niepodległości w 2017 roku / Fot. Piotr Kurzydlak

- Marsz Niepodległości jest zarejestrowany jako zgromadzenie cykliczne. To było oczywiste. To była zwyczajna formalność - powiedział w nagraniu Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Nagranie Roberta Bąkiewicza

W nagraniu udostępnionym 25 października w mediach społecznościowych Bąkiewicza, słyszymy komentarz dotyczący zamieszania wokół organizacji Marszu Niepodległości. Wiele osób, w tym Rafał Trzaskowski, nie chce, by doszło do marszu. Samo wydarzenie zaś nazwał “publicznym promowaniem totalitarnego ustroju państwa”. Stwierdził ponadto, że “nawołuje do nienawiści i stosowania gróźb”.

Zobacz także: Wiceminister zdrowia: “Maseczki zostaną z nami na zawsze”

Co więcej, wojewoda mazowiecki wydał pozwolenie na cykliczne organizowanie Marszu Niepodległości, co tylko bardziej podsyciło gniew środowisk lewicowych.

Dobrą decyzję, na swoim Twitterze, skomentował prezes marszu, Robert Bąkiewicz. “11 listopada – Marsz Niepodległości odbędzie się na tej samej trasie, co zawsze” – mówił. “To jest ważny moment w tym roku. Być może ten marsz jest ważniejszy niż wszystkie inne. Myślę, że na pewno jest ważniejszy, dlatego, że dzisiaj Polska podlega atakowi z dwóch stron: ze wschodu i zachodu” – dodał.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY