Będzie polska wersja programu randkowego dla niepełnosprawych. Zobacz czym jest Project Cupid?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Randki dla osób niepełnosprawnych i z upośledzeniem umysłowym / Fot: Fotolia

Stacja TTV pracuje nad polską wersją programu ,,Project Cupid'' . Za pośrednictwem tego programu osoby niepełnosprawne i z zaburzeniem umysłowym będą mogły umówić się na randkę lub odnaleźć miłość swojego życia.
  • ,,Project Cupid” polska wersja belgijskiego programu randkowego dla niepełnosprawnych i zaburzeniem umysłowym w TTV już wiosną 2022 r.
  • ,,Project Cupid” jest realizowany przez firmę Roses are Blue, producenta m.in. ,,Down the road”.
  • Prawa do polskiej edycji ,,Project Cupid” nabyła TVN Grupa Discovery.
  • Zobacz też: Szydło masakruje europosłów opozycji

,,Project Cupid” to belgijski program randkowy, realizowany przez firmę Roses are Blue, producenta m.in. ,,Down the road”.

Bohaterami programu ,,Project Cupid” są osoby niepełnosprawne, z zaburzeniami psychicznymi, upośledzeniem umysłowym, które poszukują miłości. Osoby te za pośrednictwem tego programu mogą umówić się na randkę lub odnaleźć miłość swojego życia. Pomagają im w tym organizatorzy programu, którzy zajmują się organizowaniem randek. W kolejnych odcinkach widzowie dowiadują się, czy skojarzone pary chcą kontynuować znajomość lub stworzyć dłuższą relacje.

,,Project Cupid” w Polsce?

Premiera tego randkowego programu odbyła się w zeszłym roku w Vlaamse Televisie Maatschappij (VTM). Międzynarodowym dystrybutorem „Project Cupid” jest BE-Entertainment.

Obecnie stacja TTV pracuje nad polską wersją tego programu. Project jest jeszcze w fazie preprodukcji. Premierę programu szacuje się na wiosnę 2022 roku.

Prawa do polskiej edycji „Project Cupid” nabyła TVN Grupa Discovery. Projekt ma trafić do TTV.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie: Medianarodowe.com

wirtualnemedia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY