Czy „Król TVN” przeprosi? Kuba Wojewódzki obraża ludzi z Zespołem Downa

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki / Fot. YouTube

W jednym z odcinków programu "Rozmowy: Wojewódzki i Kędzierski" w Newonce.radio, Wojewódzki obraża ludzi z Zespołem Downa. Opisuje auto Agaty Kuleszy jako "auto z zespołem Downa". Radio usunęło, jego wypowiedź i przeprosiło. Natomiast sam gwiazdor i „Król TVN” do dziś nie przeprosił za swoje słowa.
  • Jakub Wojewódzki na antenie radia Newonce.radio drwi z chorych ludzi.
  • Choć w jednym ze swoich programów potępia zachowania wyśmiewające osoby z Zespołem Downa, to sam nie umie przyznać się do winy.
  • Wystarczyłyby zwykłe słowo “Przepraszam”, ale nie pada ono nigdzie w przestrzeni publicznej i medialnej.
  • Zobacz Także:

Newonce.radio opublikowało w swoich mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym przeprosiło za słowa, które padły na jego antenie. Kuba Wojewódzki jednak albo nie poczuwa się do błędu, albo udaje, że nie było tematu. Natomiast opinia publiczna widząc takie zachowanie jest całkowicie zniesmaczona. Internauci jednoznacznie potępili taką wypowiedź.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Kontrowersyjny celebryta

Gwiazda TVN-u, słynie z ciętego języka i znany jest z ostrych słów. Natomiast czym innym jest riposta, a czym innym wyśmiewanie choroby. Czy Wojewódzki zreflektuje się i przeprosi? W końcu sam bronił chorych z Zespołem Downa, więc nie powinno być to trudne.

– Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy? – spytał współprowadzący audycję Piotr Kędzierski. – Jezu, naprawdę myślicie, że mnie to określa? – odpowiedziała Kulesza.

– To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no – odparł jej na to Wojewódzki, po czym Kędzierski wybuchł śmiechem.

plejada.pl/ tvp.info/ Newonce.radio

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY