Spurek odkryła karty! „Trzeba wyeliminować popyt ma te produkty”

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Spurek chce drastycznie zwiększyć podatek od mięsa

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Sylwia Spurek odkryła kolejne karty w sprawie wojny z wszelkim spożywaniem mięsa i nie tylko. Postuluje ona podwyższenie podatku VAT do 23 procent na produkty mięsne i nabiał. Nowe przepisy unijne przyjęte wczoraj przez Parlament Europejski pozwalają krajowym rządom na takie regulacje.
  • Sylwia Spurek po raz kolejny daje dowód na to, że za weganizmem stoi nie tylko spożywanie wyłącznie roślin, lecz również niebezpieczna ideologia.
  • Informując o tym, że Parlament Europejski pozwolił państwom na podwyższanie podatku VAT od produktów zwierzęcych zaatakowała tradycyjne rolnictwo.
  • W obronie rolników, a przede wszystkim osób spożywających mięso i produkty odzwierzęce stanął Władysław Kosiniak-Kamysz.
  • Odpowiedział aktywistce Zielonych, że Polskie Stronnictwo Ludowe postuluje zerowy podatek od zdrowej żywności.
  • Obrona tradycyjnych potraw i osób mięsożernych nie spodobała się Spurek, która podkreśliła, że należy natychmiast podwyższyć podatek od mięsa i nabiału do 23 procent VAT.
  • Rolnikom i hodowcom poleciła odejście od tradycyjnej uprawy, narażając ich na pogrążenie w długach.
  • Zobacz także: Nieludzkie wymagania Spurek. Wymaga od współpracowników spożywania wyłącznie warzyw

W przeciągu kilku dni europoseł Sylwia Spurek z partii Zielonych po raz kolejny postanowiła podzielić się swoją nienaganną nienawiścią do ludzi spożywających mięso oraz produkty odzwierzęce. Na Twitterze poinformowała ona o tym, że Parlament Europejski przyjął wczoraj możliwość podwyższania podatku na produkty zwierzęce. Kontrowersyjna polityk jest z tego przebiegu spraw bardzo zadowolona, na co jasno wskazuje jest wpis w mediach społecznościowych.

Mamy to! Wygląda na to, że PSL i reszta konserwatystów zaczyna przegrywać „wojnę o kotleta i rosół”. Wczoraj PE przegłosował możliwość podwyższenia VAT na produkty niezdrowe i o dużym śladzie środowiskowym. Odsyłamy mięso i mleko do historii! Taką UE najbardziej lubię

– napisała Sylwia Spurek pod informacją ws. otwarcia możliwości podwyższania podatków od mięsa.

Dłużny na atak na Polskie Stronnictwo Ludowe nie pozostawał lider ugrupowania Władysław Kosiniak-Kamysz, który przekonywał, że jego politycy od dawna postulują zerowy podatek od zdrowej żywności, podkreślając również, że nie pozwoli on na zakazywanie spożywania dań mięsnych.

0% VAT na zdrową żywność postulujemy od dawna. A ani mleka, ani kotleta, ani rosołu nie pozwolimy wam zakazać!

– czytamy w odpowiedzi na entuzjastyczny wpis kontrowersyjnej działaczki Zielonych, popierającej likwidację branży hodowlanej oraz zmuszenia całej ludzkości do przejścia na weganizm.

Ochrona zdrowego podejścia do diety nie spodobała się Sylwii Spurek, gdyż jeszcze raz postanowiła przekonywał lidera ludowców, że 23 procentowy podatek VAT od sprzedaży mięsa i nabiału nie podlega dyskusji, gdyż jego produkcja jest szkodliwa. Zagroziła również rolnikom, a w szczególności hodowcom, że muszą odejść od dotychczasowych norm i porzucić produkcję mięsa i produktów odzwierzęcych.

Panie Pośle Kosiniak-Kamysz jeszcze raz: produkcja mięsa i mleka szkodzi. Dlatego bez wyjątków musi być objęta 23% VAT, tak żeby zmniejszyć, a następnie wyeliminować popyt na te produkty. Cena mięsa i mleka będzie w końcu prawdziwa. Starego rolnictwa nie da się uratować…

– stwierdziła zielona aktywistka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Niewybredny humor moderatorów PSL

Administracja konta PSL na Twitterze postanowiła w sposób humorystyczny odnieść się do ataku Sylwii Spurek informując, że ich politycy są w trakcie przerwy obiadowej, gdzie spożywają tradycyjny i ciepły rosół.

Dziękujemy za oznaczenie nas w poście. Niestety wszyscy nasi admini są obecnie na przerwie obiadowej (dziś: rosół + schabowy). Jak tylko skończą odniesiemy się do problemu. Pozdrawiamy

– czytamy w komentarzu PSL.

Już jesteśmy. Poważna sprawa. Chyba będziemy musieli zejść z pałaszowaniem schabowego i kanapek z jajkiem do podziemia. Trochę jak u Pani w biurze

– dodali moderatorzy social mediów PSL, wykonując tzw. “pstryczek w nos”, odwołując się do ostatnich anonimowych relacji pracowników Spurek, którzy zmuszani są do weganizmu, nie mogą spożywać w jej biurze nawet produktów odzwierzęcych.

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY