Beata Kozidrak stanie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak / Fot. YouTube

Beata Kozidrak 1 września, poruszając się wieczorem samochodem marki BMW, została zatrzymana przez policję. Zatrzymania dokonano przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ulicy Batorego na warszawskim Mokotowie. Artystka usłyszała, że umyślnie naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym. Po zbadaniu stanu zatrzymanej okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu we kwi.

Policja po informacji od innych kierowców, informacje dostała od pary świadków, jadących za BMW pani Beaty. Swiątkowie opisali, że pojazd wokalistki jechał dziwnie slalomem, niebezpiecznie wyprzedzał i wymijał inne pojazdy. Jeden ze świadków, wspominał, że auto Kozidrak wjeżdżało na krawężniki. Spowodowanie kolizji zostało nagrane, nagrał go pasażer innego auta.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Beata Kozidrak starała się tłumaczyć

Wokalistka tłumaczyła się tym, że dzień wcześniej wypiła wino. Z dalszych rozmów, okazało się, że było to około litra trunku. Po dojechaniu na komendę przyznała się do spowodowania wypadku, ale odmówiła dalszych zeznań. Świadoma czynu, skorzystała ze swoich praw jako oskarżona i nie chciała odpowiadać na kolejne pytania. W tamtym okresie już po zatrzymaniu, pani Beata 2 września wydała krótkie oświadczenie:

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa

– powiedziała Beata Kozidrak

Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w środę 20 września. Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego. Czyli kierowanie pojazdem mechanicznym, w stanie nietrzeźwości. Co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

– poinformowano.

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY