Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: UE ma dwie lewe ręce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Unia Europejska rysunek Jan Bodakowski

Unia Europejska rysunek Jan Bodakowski / Unia Europejska rysunek Jan Bodakowski

Każdego dnia Unia Europejska potwierdza, że jest patologią niszczącą Europę. By Europa przetrwała, by się rozwijała, a nie pogrążała się w dyktaturze i pauperyzacji, Unia Europejska musi być zlikwidowana.


Polityczna Unia Europejska to patologia realizująca marksizm. Marksizm jawnej lewicy (komunistów, socjalistów czy zielonych) i marksizm krypto marksistów występujących pod fałszywymi banderami (chadeków czy konserwatystów).
Unia Europejska jest barierą w rozwoju gospodarczy, odbiera Europejczykom szansę na dobrobyt, skazuje Europejczyków na życie w biedzie. Takie są konsekwencje socjalistycznych patologii narzucanych przez Unię Europejską: wysokich podatków, szkodliwych przepisów, interwencjonizmu gospodarczego, centralnego planowania, niszczenia wolnego rynku.

Jedyną drogą do dobrobytu jest wolny rynek, likwidacja szkodliwych przepisów i wysokich podatków. Unia Europejska niszcząc wolny rynek, jest przeszkodą w dążeniu do dobrobytu i skazuje Europejczyków na życie w biedzie i na zapaść cywilizacyjną.

Do rozwoju potrzebna jest demokracja. Unia Europejska jest ciałem niedemokratycznym. Odbierającym Europejczykom nie tylko demokrację (czyli wpływ na rządy), ale i podstawowe prawa i wolności obywatelskie. Walka z Unią Europejską to walka w obronie demokracji, praw człowieka i wolności obywatelskich.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY