Popsuł imprezę Tuskowi. Media robią na niego nagonkę. Kolejne absurdalne zarzuty wobec Bąkiewicza

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz przemawiający podczas manifestacji.

Robert Bąkiewicz przemawiający podczas manifestacji. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Portal tokfm.pl, bazując na informacjach Rzeczpospolitej, stawia śmiałe tezy. Zarzuca się w nich, że Pan Robert Bąkiewicz, pochwala przemoc. Oczywiście żadna z tez nie ma potwierdzenia w faktach. Używają też sformułowania "gloryfikacja przemocy". Niestety, to są tylko opisy i interpretacja ów portalu, bo nie ma w nich wstawionych żadnych dowodów, ani nagrań. A jeśli są takowe, czemu portal ich nie upublicznia?

Czym kierują się lewicowe media?

Padają też oskarżenia dotyczące pana Artura Zawiszy, usiłując pokazać postawę wspierającą przemoc. Wszystko to, dotyczy sprawy Walusia, który odsiaduje wyrok dożywocia, za zabicie przywódcy komunistów Chrisa Haniego w 1993 r. Pan Robert Bąkiewicz mówił wtedy tak:

Zgodnie z prawdą historyczną możemy Januszowi Walusiowi, a przede wszystkim ludzie, którzy tam mieszkają, mogą zawdzięczać to, że być może ukrócił on, chociaż o trochę ten terror

Czemu więc te słowa tak oburzają? Przecież zabicie terrorysty lub zwyrodnialca, jest bohaterstwem! Jeśli zabito by Hitlera lub Stalina, to czy słowa pochwały dla takiego człowieka byłyby pochwalaniem przemocy? Właśnie odwrotnie, to zastopowanie przemocy jest chwalebne, czyli zabicie tyrana, jest czymś, co warto nazwać bohaterstwem. Nie można kata stawiać w roli poszkodowanego, ani robić z człowieka prawego, kogoś, kto popiera przemoc. Robert Bąkiewicz swoją postawą już wielokrotnie to pokazał, zawsze stał po stronie dobra oraz honoru.

Czy tokfm.pl broni Apartheid zbrodniczą ideologię i jej ludzi?

Jak można oskarżać kogokolwiek, kto popiera walkę z Apartheid?! To tak jakby potępić ludzi walczących z komunizmem lub faszyzmem. Organizacja Narodów Zjednoczonych, uznała Apartheid za zbrodnię przeciwko ludzkości. Czemu więc portal tokfm.pl woli atakować człowieka, który jest przeciwny zbrodniarzom?

Ten człowiek jest uważany za gloryfikowanie przemocy? To oglądajcie jego wypowiedzi:

tokfm.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY