Winnicki podsumował Trzaskowskiego: “Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek”

Dodano   6  
  Loading
WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU

WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU / PAP/Wojciech Olkuśnik

"Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek" – napisał o Rafale Trzaskowskim polityk Konfederacji Robert Winnicki.
  • Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że będzie wnioskował o to, aby Marsz Niepodległości nie odbył się w tym roku.
  • Do jego słów szybko odnieśli się posłowie Konfederacji, m.in. Michał Urbaniak i Artur Dziambor. Urbaniak zaznaczył, że Marsz Niepodległości odbędzie się bez względu na opinię pana Trzaskowskiego.
  • Do zapowiedzi Rafała Trzaskowskiego odniósł się w czwartek na Twitterze także Robert Winnicki z Konfederacji.
  • Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Rekord czwartej fali

Tradycyjnie 11 listopada w Warszawie ma się odbyć Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska narodowe. Stowarzyszenie “Marsz Niepodległości” ogłosiło ostatnio hasło tegorocznego pochodu: “Niepodległość nie na sprzedaż”. Wydarzenia zaplanowanego już po raz dwunasty w stolicy kraju z okazji Dnia Niepodległości marszu chciałby jednak zakazać prezydent Warszawy. Zachowanie Trzaskowskiego w kilku słowach podsumował polityk Konfederacji, Robert Winnicki.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że będzie wnioskował o to, aby Marsz Niepodległości nie odbył się w tym roku.

Reakcja Konfederacji

Szybko do słów prezydenta Stolicy odnieśli się posłowie Konfederacji, m.in. Michał Urbaniak i Artur Dziambor.

Urbaniak zaznaczył, że Marsz Niepodległości odbędzie się bez względu na opinię pana Trzaskowskiego.

„Do Pana Rafała Trzaskowskiego krótko i zwięźle: Marsz Niepodległości przejdzie, czy to się Panu podoba czy nie. Jesteś Pan tani cwaniaczek i hipokryta, bo jak w ostatnią niedzielę Pana środowisko zrobiło manifestację na kilkanaście tysięcy ludzi, by świętować podległość Brukseli, to jest ok, ale jak inne środowisko organizuje swoją manifestację, by świętować NIEPODLEGŁOŚĆ, to już Pan uważa, że nie wolno. Taką mentalność Kalego trzeba zwalczać. Może się Pan wstydzić” – napisał na Twitterze polityk.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Winnicki podsumował Trzaskowskiego

Do zapowiedzi Rafała Trzaskowskiego odniósł się w czwartek na Twitterze także Robert Winnicki z Konfederacji.

“Trzaskowski im mocniej łasił się do Konfederacji oraz środowisk patriotycznych przed II turą wyborów prezydenckich w 2020 roku, tym mocniej teraz sobie odreagowuje. Odreagowuje też fakt, że Tusk mu kazał spadać do kąta. Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek” – napisał polityk.

dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Krzysztof
Gość
Krzysztof
14 października 2021 13:35

Panie Winnicki , podziela Pan opinię wszystkich normalnych Polaków patriotów . Można by o tym człowieku napisać dużo więcej , ale nic dobrego . On może sobie zabraniać w swoim domu , a nie w naszej stolicy ! Brawo Konfederacja !

bogdan duda
Gość
bogdan duda
14 października 2021 14:54

Do kompletu określeń trzaskowskiego należy dodać złodziej okradający ludzi parkujących samochody w miejscach wyznaczonych i płacących za to. Czyny złodziejskie trzaskowskiego i jego watachy powinny być ścigane przez prokuratora . Dostałem pismo zdmgwiadz1706693w21 w którym zarzuca mi pracownica trzaskowskiego
agnieszkz dzik że nie zapłaciłem za parkowanie 08/09/ 2021 na waryńskiego.
Jest to oszustwo i próba okradzenia mnie przez trzaskowskiego i jego kompanów.
parkomat 02160224 nr kwitu 58625 e 25171 0 . Żądam od was złodzieje 250 zł tytułem zapłaty za stracony czas który poświęciłem tej sprawie.Udało by wam się ale mam kwit .
Bogdan Duda Nr sam wz3082w. Nie wyrzucajcie kwitów parkingowych bo złodziej okradający legalnie parkujących i płacących za to trzaskowski po kilku miesiącach przyśle wam mandat .
Bydle okradający emeryta .

Adrian
Gość
Adrian
14 października 2021 15:08

Dobrze mówi Winnicki. Ten kretyn trzaskowski to w cyrku jako pajac się nadaje a nie na prezydenta Warszawy kretyn jakich mało

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
14 października 2021 15:24
Reply to  Adrian

Ja nie mam nic wspólnego z ideologią Trzaskowskiego. Tylko, że jednak dzięki niemu nie ma w Warszawie alei od Kaczyńskiego. Z tego i podobnych względów, nie mam jednoznacznego stosunku do niego.

monika
Gość
monika
14 października 2021 18:26

To niech ci portki zabierze dioto, ciesz się dalej

Radek
Gość
Radek
14 października 2021 22:05

O mały włos ten chłoptaś zostałby prezydentem Polski . Niedużo brakowało a tylko mobilizacja ludzi przez Bakiewicza na ostatniej prostej przyniosła zwycięstwo dla Dudy . Nie żebym był zwolennikiem obecnego prezydenta ale trzaskowski zrobiłby z Polski miazgę . Także panowie Winnicki , Bosak i Urbaniak wtedy was zabrakło . Na panu Bakiewiczu mści się teraz trzaskowski wywalając stowarzyszenie z budynku miasta i będzie chciał się zemścić blokując sam marsz . Z reszta za poprzedniej „pani” było podobnie i co roku to samo . Raz sierpem raz młotem czerwona cholote.

POLECAMY