Trzaskowski złożył wniosek do prokuratury bo… przestraszył się sceny i głośników. “Nielegalna konstrukcja”

Dodano   11  
  Loading
Trzaskowski twitt

Trzaskowski twitt / fot. You Tube/ Janusz Jaskółka. Twitter

Rafał Trzaskowski poinformował o w czwartek o złożeniu wniosku przeciwko Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości w prokuraturze. Prezydent Warszawy mówił o tym w radiu TOK FM i w mediach społecznościowych
  • Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, krytycznie wypowiada się o Marszu Niepodległości i jego organizatorach.
  • Prezydent stolicy powiadomił w radiu TOK FM i w mediach społecznościowych o złożeniu wniosku do prokuratury przeciwko Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości.
  • W uzasadnieniu złożenia wniosku, prezydent podaje, że obawia się “nielegalnej konstrukcji mogącej stwarzać zagrożenie dla innych”.
  • Zobacz także: Najnowsze dane z granicy. Straż Graniczna zatrzymuje kolejnych migrantów

Prezydent Warszawy, krytycznie wypowiada się o Marszu Niepodległości i jego organizatorach. Rafał Trzaskowski złożył wniosek do prokuratury.

“Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Zawsze występuję o to, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowany. Najczęściej sąd staje na stanowisku, że nie można a priori zakazać tego typu zgromadzenia” – powiedział Trzaskowski w środę w programie “Onet Rano.”

Trzaskowski złożył wniosek do prokuratury

Tym razem prezydent stolicy powiadomił w radiu TOK FM i w mediach społecznościowych o złożeniu wniosku do prokuratury przeciwko Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, które co roku z okazji święta odzyskania niepodległości 11 listopada organizuje w Warszawie marsz.

“W środę złożyłem także wniosek do prokuratury – między innymi za montaż nielegalnej konstrukcji mogącej stwarzać zagrożenie dla innych. Przypominam też, że od blisko czterech lat na wniosek prezydenta Warszawy toczy się też postępowanie ws. likwidacji ONR. W tej sprawie nadal cisza” – czytamy w mediach społecznościowych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Trzaskowski przypomniał też, że “już w kwietniu złożył wniosek o likwidację Stowarzyszenia Marsz Niepodległości”. Jak napisał, zrobił to “za łamanie prawa i sprzeniewierzenie się statutowi – poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie świętych symboli Polski Walczącej” – dodał.

onet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Darek
Gość
Darek
14 października 2021 12:34

Nielegalne Trzaskowski to są strefy relaksu z palet za grube miliony, Wisła zamieniona w trzaskowiankę i to dwa razy oraz tęczowo-lewacka propaganda stręczona stołecznym dzieciakom w szkołach ponad głowami ich Rodziców…

bogdan duda
Gość
bogdan duda
14 października 2021 14:37

Czyny złodziejskie trzaskowskiego i jego watachy powinny być ścigane przez prokuratora . Dostałem pismo zdmgwiadz1706693w21 w którym zarzuca mi pracownica trzaskowskiego
agnieszkz dzik że nie zapłaciłem za parkowanie 08/09/ 2021 na waryńskiego.
Jest to oszustwo i próba okradzenia mnie przez trzaskowskiego i jego kompanów.
parkomat 02160224 nr kwitu 58625 e 25171 0 . Żądam od was złodzieje 250 zł tytułem zapłaty za stracony czas który poświęciłem tej sprawie.Udało by wam się ale mam kwit .
Bogdan Duda Nr sam wz3082w. Nie wyrzucajcie kwitów parkingowych bo złodziej okradający legalnie parkujących i płacących za to trzaskowski po kilku miesiącach przyśle wam mandat .
Bydle okradający emeryta .

hens
Gość
hens
14 października 2021 15:55

Iosohozi?

Twarde prawo ale prawo! Złożył i czeka! Jak każdy! Więc shut up!

Od biedy może zarzucić Bączkiewiczowi*, że częściej oddycha niż inni a trzepocząc rzęsami wywołuje przewiew w Wwie i nasłać na niego swoją policje, co już nie jeden raz w poprzednich latach peowcy czynili.

Przypomnę wydanie zgody na kontrmanifestację dla lewackiego syfu i antify na tej samej ulicy i w tym samym miejscu, za co żydówa waltz powinna siedzieć do tej pory!

monika
Gość
monika
14 października 2021 18:31

On jeszcze nie wie, że sam jest nielegalny. Takiego miernoty trudno ze świecą szukać. On niszczy stolice, stolice budowaną przez wszystkich obywateli kraju. Potrącali rodzicom składkę na odbudowę Warszawy, tego szkodnika czas wywieź na taczkach. To taki przydatny, a zapomniany pojazd

Dupotrzask-kloaczny
Gość
Dupotrzask-kloaczny
15 października 2021 08:47

Czy składając wniosek w prokuraturze powiedział o czym rozmawiał na spotkaniach grupy Bilderberg? Czy wspomniał o planach globalistów-światowej banksterki? Może coś o wielkim resecie?

Gwidon
Gość
Gwidon
16 października 2021 02:52

On czaskoski powinien złożyć wniosek o szybkie przyjęcie na oddział psychiatryczny dla psychicznie chorych schizofreników.

Radek
Gość
Radek
16 października 2021 15:20

Niech on sobie składa zawiadomienie gdzie chce ale jako osoba fizyczna . Niech się nie kryje za banda urzędników. Przecież to kosztuje . Sprawy przegrywane w sadach tez . Wiec niech się nie posługuje naszymi pieniędzmi tylko swoimi . Za swoje to może do sądu i prokuratury składać zawiadomienia nawet codziennie .

54sarian
Gość
54sarian
16 października 2021 20:17

Czajkowski ebil na Żoliborz lazł z szajbami bo za głupie toto by wiedzieć kto taką KONSTYTUCJĘ napisał, więc podpowiadam gamoniowi: Kwaśniewski i Zoll.Idź pod ich domy protestować.

Angel
Gość
Angel
17 października 2021 07:01

Zauważył ktokolwiek że wszystko ostatnio w kraju ociera się o dialog dr danego problemu? Już dawno powinno się działać a wciąż się o tym rozmawia. Czy to nie strategią grania na zwłokę?

Sandus
Gość
Sandus
17 października 2021 17:42

Czaskowski władca ścieków i tęczowej gnojowicy.

RNowciwi
Gość
RNowciwi
17 października 2021 22:41

Niech Różowy Rafałek złoży wniosek do zakładu psychiatrycznego w Kodzobirwie napewno bez rozpatrywania przyjmą chorego pacjenta pomogą mu tam opieką zajmą się nim

POLECAMY