Wielka Brytania: Polka nie wytrzymała i zmiotła eko-świrów z ulicy [+WIDEO]

Dodano   2  
  Loading
Polka przesuwa ekoaktywistów

Polka przesuwa ekoaktywistów / fot. Twitter/ LBC

Ekolodzy protestowali siedząc na środku ulicy we wschodnim Londynie. Polka nie wytrzymała i zmiotła eko-świrów z ulicy.

Protestujący ekolodzy ponownie starli się z kierowcami, gdy blokowali drogi w parku w pobliżu Dartford Crossing i skrzyżowania z M25. W pewnym momencie, klęczący na ulicy aktywiści spowodowali blokadę całego pasa ruchu. Zdenerwowani kierowcy samochodów wykrzykiwali w ich kierunku. Jednak, gdy ta metoda okazała się bezskuteczna, do akcji wkroczyła jedna z kobiet. Polka, jak się okazało, nie wytrzymała i zmiotła eko-świrów z ulicy.

Insulate Britain zatrzymało ruch na skrzyżowaniu na północ od Tamizy, w pobliżu wiaduktu Królowej Elżbiety II. To ruchliwe skrzyżowanie w Essex, które położone jest na wschodzie Londynu.

Zirytowani kierowcy ściągneli protestujących z drogi, gdzie usiedli lub rozłożyli swoje pozycje. Obszar ten jest uważany za wąski przejazd dla ciężarówek. Taką informację podali kierowcy rozmawiający ze stacją LBC.

Do akcji wkroczyła Polka. Kobieta rozwścieczona bezmyślnym happeningiem aktywistów również wzięła sprawy w swoje ręce. Rozwścieczona matka zabierająca swojego 11-letniego syna do szkoły zażądała, by zeszli z drogi. Gdy to nie pomogło, Polka nie wytrzymała i zmiotła eko-świrów z ulicy.

Nagranie obiegło internet i stało się popularnym filmem na Twitterze. O zdarzeniu pisały również lokalne portale informacyjne.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Pozytywna
Gość
Pozytywna
13 października 2021 14:46

Gen waleczności Polki działa i cudownie, że jest matką, która go przekazała. Brawo dla Walecznej Polki!

Karol
Gość
Karol
13 października 2021 15:02

Lewackie antyludzkie miernoty niczym zombie siada na ulicach. Policja bezradna, rządy bezradne, tylko ludzie muszą sami sprzątać.

POLECAMY