Znamy hasło Marszu Niepodległości 2021

Dodano   17  
  Loading
Zobacz

/ fot. Piotr Kurzydlak

Robert Bąkiewicz podał na konferencji prasowej oficjalne hasło Marszu Niepodległości 2021. Znamy szczegóły.

Podczas konferencji prasowej organizatorzy wydarzenia 11 listopada podali oficjalne hasło tegorocznego przemarszu.

Z tym hasłem tak naprawdę manifestowaliśmy od samego początku. Często było je słychać skandujące wśród dziesiątków tysięcy tłumów patriotów. (…) Dlatego wydaje mi się, że jest to bardzo dobre hasło, żeby w tym roku było oficjalnym.

Powiedział Witold Tumanowicz.

Jak stwierdził prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, tegoroczne hasło nie jest przypadkowe. Zaznaczył, że Polska niepodległość historycznie była wywalczona przez wiele pokoleń Polaków. Odzyskana w 1918 roku, obchodzona jest rok rocznie dzięki Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości i Roty Niepodległości, które pielęgnują pamięć o niej.

“Wszystkich tych, którzy nas słuchając, zapraszamy już 11 listopada, żebyśmy w tym okresie pokazali, że jesteśmy za suwerennym i niepodległym państwem polskim. Za państwem, które czuje się częścią Europy, bo zawsze byliśmy w Europie i zawsze byliśmy Europejczykami” – powiedział Rober Bąkiewicz podczas konferencji prasowej.

Hasło Marszu Niepodległości

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Marsz Niepodległości w 2021r. będzie szedł pod hasłem: “Niepodległość nie na sprzedaż”.

“Wydaje nam się, że jest to tak bardzo aktualne, że w obecnej sytuacji właśnie toczy się spór o to, czy za pieniądze powinniśmy przekazywać część swojej suwerenności”. Dodał, że bardzo ważnym jest przypomnienie tego hasła w tym roku.

To hasło wpisuje się bardzo dobrze w przestrzeń i historyczną, ale również bieżących wydarzeń i wydarzeń zapewne tych, które będą nas spotykały już w niedalekiej przyszłości. Jest to “Niepodległość nie na sprzedaż”.

Powiedział prezes, Robert Bąkiewicz

Marsz Niepodległości

Marsz Niepodległości jest jednym z największych pochodów patriotycznych w Europie. W 2010 roku wypłynął pomysł zorganizowania przez organizacje narodowe wspólnego, jednego, ogólnopolskiego marszu z okazji Święta Niepodległości. W poprzednich latach marsze tego typu organizowane były w różnych miastach przez środowiska narodowe, na o wiele mniejszą skalę. Zdecydowano, że warto połączyć siły i wspólnie podjąć się inicjatywy zorganizowania tego ogromnego patriotycznego wydarzenia.  Już w 2011 roku powstało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości – oficjalny organizator marszu, którego prezesem jest Robert Bąkiewicz.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
antoni
Gość
antoni
12 października 2021 12:08

NIEPODLEGŁOŚĆ NIE NA SPRZEDAŻ

Wojtek
Gość
Wojtek
12 października 2021 12:18

nie mamy niepodległości, więc nie na sprzedaż

Konfederata
Gość
Konfederata
12 października 2021 13:07

a jebac pis juz nieaktualne?

Kibolek
Gość
Kibolek
12 października 2021 13:09

OBALIĆ RZĄDY ZDRAJCÓW PIS-PO-PSL-SLD HOŁOWNIA UKRAINIEC . Żydowska konfederacja .

Jan
Gość
Jan
12 października 2021 22:00
Reply to  Kibolek

Widać, że poza odpalaniem rac i atakowaniem w pięciu jednego masz małe pojęcie o życiu i polityce debilu! 😉 …jak w każdej partii jest po kilku żydów tak w Konfederacji chyba najmniej…

dzialacz PO
Gość
dzialacz PO
12 października 2021 13:09

lempart i kijowski przyprowadzali na swoje spedy po 250 tys ludzi a wy,narodowe cioty 50 tys ledwie uzebrzecie,ha ha ha ha ha.

Kibolek
Gość
Kibolek
12 października 2021 13:12
Reply to  dzialacz PO

Ty kurwo faszystowska z platformy niemieckiej LGBTowskiej 20 tyś was było to Max. JEBAC platformę niemiecką i esesmana tuska

Jan
Gość
Jan
12 października 2021 22:02
Reply to  dzialacz PO

Anty-Polskie pajace Twojego pokroju powinny zostać wyjebane stąd na zbity pysk i odebrane obywatelstwo!

Adam M
Gość
Adam M
17 października 2021 18:51
Reply to  dzialacz PO

Na Marszu Niepodległości w 2018 też było ok. 250 tys. ludzi. Jeśli chodzi o marsze Kijowskiego,czy Lempart, to wielu uczestników uwierzyło, że np. demokracja jest zagrożona i szli protestować, ale sami nie potrafili wytłumaczyć dziennikarzom obecnym na marszach w jaki sposób demokracja jest zagrożona. Można znaleźć na YT liczne relacje z protestów, gdzie dziennikarze zadają pytania protestującym. A w trakcie strajku kobiet najczęściej skandowano j…ć PiS albo wyp….ć, niewiele konkretnych haseł związanych z problemami kobiet. Wiele haseł w trakcie lewicowych protestów nie ma poważnego tonu ani nie zawiera konkretnych postulatów.

Kibolek
Gość
Kibolek
12 października 2021 13:09

Ceny węgla i surowców ciągle drożeją A PIS ZAMYKA KOLEJNE KOPALNIE

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
12 października 2021 17:30
Reply to  Kibolek

Ten pakiet klimatyczny powinien zostać wypowiedziany. Jednak on nie wynika z pozbawienia Polski niepodległości. Władza pisowska mogłaby to zrobić a tego nie chce robić. Polskie społeczeństwo mogłoby nie głosować na PiS a głosuje w dużej części.

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
12 października 2021 17:28

Trzeba zdefiniować słowo “niepodległość”. Dla Bąkiewicza to zapewne “niepodległość” jest wtedy, kiedy władza kaczystowska rządzi i mu płaci.:)

Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
12 października 2021 18:05

Jeszcze dodam, że Bąkiewiczowi płaci pisowska władza, to jest za PiS, Traczyk-Stawskiej pewnie płaci tvn, więc jest za tymi siłami (Hitler jej nie płacił, tylko chciał terroryzować, dlatego była po antyhitlerowskiej stronie) a mnie nie płaci ani PiS ani tvn, dlatego jestem przeciw obu tym siłom:) Białoruś też mi nie płaci ale kiedyś jeden białoruski dyplomata mi podarował ładny kalendarz z rosyjskimi cerkwiami. Więc jednak muszę być za Prezydentem Białorusi.:)

Adam
Gość
Adam
12 października 2021 21:14

Jedno hasło – POLEXIT !!!

Adam
Gość
Adam
12 października 2021 21:24
Reply to  Adam

Może być PIS może być PO może być Konfederacja mogą być i rządy Mediów Narodowych , ale to nic nie zmieni w polityce UE względem Polski . Bo urzędasy EU wiedzą że poparcie ok 70% Polaków dla pozostania w EU wystarczy im aby rozgrywać każdy rząd . POLEXIT i zbieranie podpisów może coś zmienić . A hasło Niepodległość nie na sprzedaż – to jak bym Ziobro słuchał .

Dario
Gość
Dario
13 października 2021 07:32

Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka.

Arx
Gość
Arx
20 października 2021 11:37

obecnie tracimy tą niepodległość i WOLNOŚĆ przez rządy “maseczkowe” plandemii

POLECAMY