Bąkiewicz odpowiada dziennikarzowi WP: “To manipulacja”

Dodano   2  
  Loading
Bąkiewicz odpowiada WP

Bąkiewicz odpowiada WP / fot. wikimedia commons, twitter

Dziennikarz Wirtualnej Polski podał na swoim koncie Twitterze nieprawdziwą informację. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości interweniuje.

Dziennikarz Wirtualnej Polski podał na swoim koncie Twitterowym nieprawdziwą informację dotyczącą wniosku złożonego przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości w ramach dofinansowania z rządowego Funduszu Patriotycznego. Michał Wróblewski twierdzi, że ocena komisji konkursowej Funduszu ws. budowy “Centrum Niepodległości” była pozytywna. Robert Bąkiewicz odpowiada dziennikarzowi WP za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Dotacja na “Centrum Niepodległości”?

“Robert Bąkiewicz chce zbudować swój narodowy wehikuł: wnioskuje o 4 mln zł dotacji na budowę “Centrum Niepodległości” Ocena komisji konkursowej Funduszu Patriotycznego: pozytywna. Punktacja 99/100.” – napisał.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wirtualna Polska w swoim artykule pisze:

“Możliwa jest kolejna gigantyczna dotacja rządowa dla lidera polskich nacjonalistów. Wirtualna Polska dotarła do wniosku Roberta Bąkiewicza o dofinansowanie budowy Centrum Niepodległości w Warszawie. Siedziba ma kosztować 4,5 mln zł. Inicjatywę może sfinansować nadzorowany przez rząd Fundusz Patriotyczny. Jak wynika z dokumentu, do którego dotarła WP, komisja konkursowa Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej i Funduszu Patriotycznego pozytywnie zaopiniowała wniosek Bąkiewicza.”

Bąkiewicz odpowiada dziennikarzowi WP

Informację tą szybko zdementował prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz poinformował, że taki wniosek był składany, ale nie został przyjęty. Uciął w ten sposób falę nieprzychylnych spekulacji, które nasiliły się w mediach po niedzielnych pikietach na Placu Zamkowym oraz w okolicach Starego Miasta w Warszawie.

“To co pisze WP to manipulacja. Wniosek na Centrum Niepodległości był składany, ale nie został przyjęty. Dotacji niestety nie otrzymaliśmy, a szkoda. Bo moglibyśmy w takim Centrum zorganizować np. godną premierę cenzurowanego filmu @w_sumlinski “Powrót do Jedwabnego”” – napisał prezes.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Krzysiek
Gość
Krzysiek
12 października 2021 20:42

Lewactwo zrobiło to co zwykle. Tusk schował się gdzieś, a jego ratlerki wynajęły nawet Wandzię, która kocha niemca, dostaje od niego medale, ba nawet ta Pączek wspiera banderowców z organizacji “płast”, by wyzywała Roberta Bakiewicza od najgorszych. Giertych groził, że go odstrzeli, lewaki pożyteczne barany wygrażają, obrażają itd. Panie Robercie, aleś im Pan zaszedł za skórę, powodzenia.

Radek
Gość
Radek
13 października 2021 09:48

Centrum Niepodległości i tak powstanie.

POLECAMY