Bąkiewicz mocno podsumował Marsz Podległości. “Tusk przegrał” [+WIDEO]

Dodano   6  
  Loading
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/Albert Zawada

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu skomentował wczorajsze manifestacje, które odbywały się w Warszawie. - Donald Tusk i jego zaplecze polityczne przegrało, kompletnie przegrało wczorajszy dzień - stwierdził.

“Leżą na łopatkach”

Zdaniem Bąkiewicza wczorajszy dzień pokazał, że możliwości Donalda Tuska i jego zaplecza są mocno ograniczone.

Donald Tusk i jego zaplecze polityczne przegrało, kompletnie przegrało wczorajszy dzień. Leżą na łopatkach i kwiczą, machają tylko nóżkami – stwierdził.

W dalszej części swojej wypowiedzi podał trzy powody, przez które uważa, że Donald Tusk przegrał.

Dlaczego przegrali? Po pierwsze dlatego, że nie byli w stanie zmobilizować wystarczającej liczby ludzi. Na Warszawę te 10 tys. ludzi to jest nic. Okazuje się, że możliwości mobilizacyjne tego środowiska są żadne – podkreślił.

Po stronie Koalicji Obywatelskiej zawiodła też technika.

Po drugie przegrali również na nagłośnienie manifestacji. Ludzie po prostu ich nie słyszeli. Oni chcą rządzić Polską, chcą nam wskazywać kierunki, mają miliony do tego, a nie potrafili tego zrobić – powiedział Robert Bąkiewicz.

Jeszcze jedną przesłanką za tezą prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości był dobór osób przemawiających na manifestacji Tuska.

Po trzecie przypadkowość ludzi, którzy zostali wybrani do tych przemówień. Ten Owsiak, Marta Lempart, która wchodzi na mównicę i mówi o mordowaniu nienarodzonych dzieci. Proszę Państwa, oni mówili wczoraj nie o Polexicie, mówili o mordowaniu nienarodzonych dzieci. A potem Marta Lempart co robi? Zabiera mu to całe towarzystwo, idą do Kaczyńskiego pod dom robić burdy. Oni niczego więcej nie potrafią – stwierdził.

“Przeminie Kaczyński, przeminie Tusk, przeminie wielu innych, a Polska pozostanie

Zupełnie inaczej sprawa wyglądała z manifestacją organizowaną przez Straż Narodową i Roty Niepodległości.

Natomiast my z chrześcijańską miłością mówiliśmy do ludzi, którzy stali po drugiej stronie, do Polaków, nie do ich liderów, którzy prowadzą ich w przepaść, ale do Polaków, że Polska jest tylko jedna, że przeminie Kaczyński, przeminie Tusk, przeminie wielu innych, a Polska pozostanie. I o tym powinniśmy pomyśleć. Pamiętajcie Państwo – jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam! Zwyciężymy! Będziemy walczyli o polską niepodległość i suwerenność – wskazał.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
11 października 2021 20:46

Bo to na czele tych sił prounijnych (Ja do nich nie należę, podobnie, jak do Błaszczaka, Bosaka czy Bąkiewicza. Ja to jestem za Rosją, za Prezydentem Białorusi i serbskim Kosowem i Metohiją.) powinna stać Pani Posłanka Klaudia Jachira. Wtedy, by wygrali.

adam
Gość
adam
12 października 2021 09:20

Precz z eurokołchozem

Grażyna
Gość
Grażyna
12 października 2021 09:13

Brawo Media Narodowe, brawo Robert Bąkiewicz

Jom
Gość
Jom
14 października 2021 07:25
Reply to  Grażyna

Ciągle w pamięci mam zachowanie Bąkiewicza względem protestów Polonii próbującej zablokować 447. Chciałbym usłyszeć co ma do powiedzenia w tej sprawie. Dlaczego wtedy się tak zachował?

adam
Gość
adam
12 października 2021 09:18

A co to jest za rude g.. miedzy tymi zoltymi gwiazdkami

Afery rządów Tuska czekaja na rozliczenie
Gość
Afery rządów Tuska czekaja na rozliczenie
14 października 2021 07:22

Porażkę Tuska widać było na Campusie AntyPolska. Zostali mu tylko sodomici i ciemnota. To dobrze bo miejsce tego antypolaka jest w więzieniu. Przeszedł na stronę diabła lata temu to i żniwo swoich decyzji przychodzi mu zbierać.

POLECAMY