Ma dość pandemii, więc zamieszkał w lesie

Dodano   10
  LoadingDodaj do ulubionych!
Miał dość pandemii. Zamieszkał w lesie

Miał dość pandemii. Zamieszkał w lesie / fot. Polsat News

- Miałem już dość tej całej pandemii, ciągłych nakazów, zakazów, robienia testów na koronawirusa - powiedział pan Mariusz, który postanowił uciec od świata i zamieszkał w ziemiance.

Życie rodem z survivalu

Interesuję się survivalem, w internecie znalazłem filmik, jak zrobić ziemiankę, wpadłem na kilka udogodnień. Wszystko można zrobić, kwestia umysłu i wyobraźni. – Powiedział 54-letni pan Mariusz. Mężczyzna robi pranie w rzece, je to, co uzbiera i cieszy się życiem na łonie natury. Powodem jego decyzji miała być chęć ucieczki przed pandemicznym światem i silne pragnienie zmiany. Jak powiedział, zdecydował się zamieszkać w lesie, bo miał dość słuchania o pandemii, testach na koronawirusa i kolejnych obostrzeniach.

Usilne pragnienie spokoju

Mężczyzna przyznał, że od jakiegoś czasu przygotowywał się do tej zmiany, która motywowana była potrzebą ucieczki od “zewnętrznego, wariującego” świata. Mimo tego, że pochodzi z Elbląga, na swoje miejsce odpoczynku wybrał województwo świętokrzyskie. Po przybyciu na miejsce pociągiem, a następnie autobusem, dotarł do pobliskiego lasu, w którym szukał odpowiedniego miejsca do stworzenia ziemianki.

Wpadłem na pomysł, zobaczymy, ile wytrzymam w warunkach naturalnych, bo to jest sama natura. Nie wyciąłem ani jednego drzewa, jak widać, można.

Powiedział.

Pan Mariusz – “człowiek z lasu”?

Swoim niecodziennym zachowaniem, pan Mariusz początkowo wzbudził w okolicznych mieszkańcach niepokój, którzy dzwonili nawet do sołtysa w jego sprawie. U mężczyzny pojawiły się także pracowniczki gminnego ośrodka pomocy społecznej, które oferowały pomoc. Jednakowoż pan Mariusz odmówił. Przylgnęło wtedy do niego określenie “człowiek z lasu”. Po czasie natomiast okoliczni mieszkańcy nabrali sympatii do pana Mariusza i dzwonili do sołtysa jedynie, by pomóc mężczyźnie.

Pan powiedział, że nie potrzebuje żadnej pomocy.

Skomentował sprawę sołtys, Wiesław Janus.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

wydarzenia.interia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY