Łukaszenka: Polacy chcą zająć Białoruś

Dodano   10
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aleksander Łukaszenka

Aleksander Łukaszenka / Fot. Vasily Fedosenko

- Polacy chcą zająć Białoruś - przekonywał Aleksander Łukaszenka podczas spotkania z działaczami zrzeszenia białoruskich spółdzielców - Biełkoopsojuzu.
  • Prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenka, spotkał się z działaczami Biełkoopsojuzu.
  • Będą nas jeszcze szarpać bardzo długo, dopóki nie rzucą nas na kolana. Ale ja nie zamierzam padać na kolana – powiedział.
  • Nie myślcie, że jak Polacy zajmą Białoruś (jak chcą), to wszyscy będą tu szefami. Pod bat was wezmą, i to jaki! – straszył Polakami.

Polacy wezmą “pod bat” Białorusinów?

Teraz musimy bronić tego kawałka ziemi, jak często mówię, dla naszych dzieci i wnuków. Nie mają dokąd pójść. Nie myślcie, że jak Polacy zajmą Białoruś (jak chcą), to wszyscy będą tu szefami. Pod bat was wezmą, i to jaki! – powiedział Łukaszenka podczas spotkania z działaczami Biełkoopsojuzu. Powiedział także, że jeśli Białoruś przetrwa w gospodarce i działalności organizacji, nie będą się bać “żadnych sankcji, żadnych Polaków, żadnych Amerykanów”. Dodał również, że “mają czym odpowiedzieć”. Zapewnił, iż będzie trzymać dyscyplinę, póki jest prezydentem.

Teraz musimy bronić tego kawałka ziemi, jak często mówię, dla naszych dzieci i wnuków. Nie mają dokąd pójść. Nie myślcie, że jak Polacy zajmą Białoruś (jak chcą), to wszyscy będą tu szefami. Pod bat was wezmą, i to jaki! 

Powiedział.

Podczas spotkania z działaczami organizacji, Łukaszenka odnosił się również do potrzeby wzmocnienia gospodarki kraju, by mogła “wytrzymać konfrontację geopolityczną”. – Wyluzowaliśmy się: rewolucję wygraliśmy, teraz będziemy odpoczywać – powiedział, nawiązując także do ostatnio wygranych wyborów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

wiadomosci.wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY