Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Posłowie antyPiS pomagają afgańskim dzieciom na granicy z Białorusią

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
antyPiS imigranci rysunek Jan Bodakowski

antyPiS imigranci rysunek Jan Bodakowski / antyPiS imigranci rysunek Jan Bodakowski

Rosja za pośrednictwem swojej kolonii Białorusi sprowadza do Polski islamskich imigrantów. Zapewne wśród nich nadreprezentowani są terroryści, kryminaliści, rosyjscy dywersanci – bo to głównie oni, w swoich biednych krajach, dysponują pieniędzmi na wykupienie przelotu na Białoruś i białoruskich wiz.


Celem Rosji jest destabilizacja Polski, by nasz kraj był słaby i trawiony wewnętrznymi problemami, instalacja na terenie Polski grup terrorystycznych i dywersyjnych (które mogą przez Rosję uruchomione w razie potrzeby), wzrost przestępczości w naszym kraju (szczególnie seksualne wobec kobiet i dzieci).

Antypolska działalność Rosji wspierana jest przez siły antypolskie w naszym kraju. Może to taka tradycja. Dziadek wiadomego pochodzenia był w Komunistycznej Partii Polski czy innej sowieckiej antypolskiej agenturze, a wnuczek za pieniądze USA, UE, Rosji, czy pochodzące z budżetów lokalnych zarządzanych przez antyPiS, wspiera każdą antypolską inicjatywę.

Należy krytykować PiS między innymi za brak przygotowania granicy na rosyjskie prowokacje, ściągnięcie do Polski 4 milionów imigrantów, covidowy faszyzm, ale nie wolno wspierać antypolskich prowokacji ze strony Rosji.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY