We Wrocławiu będą modlić się o nawrócenie osób LGBT

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Różaniec

Różaniec / Fot. pixabay.com / CC

Fundacja Pro - Prawo do Życia w sobotę 2 października we Wrocławiu organizuje Procesję Modlitewną. Rozpocznie się ona o godzinie 15:00 na Placu Wolności. Jak informują organizatorzy, jej celem jest: "wynagrodzenie Panu Bogu grzechu sodomskiego oraz modlitwa o nawrócenie osób LGBT".

Zobacz także: Przydacz: Koczownicy z Usnarza to nie uchodźcy wojenni. „Ostatnie lata spędzili w Rosji”

Wydarzenie współorganizują Roty Niepodległości oraz Straż Narodowa. Jego data nie jest przypadkowa. Tego dnia we Wrocławiu ma odbyć się również marsz środowisk LGBT.

Nasze wydarzenie będzie miało charakter modlitewny, wynagradzający. Będziemy odmawiać Różaniec św. oraz śpiewać pieśni. Z góry wykluczamy jakiekolwiek formy agresji fizycznej, a także skandowanie haseł i okrzyki, bo do niczego one nie prowadzą. Treści merytoryczne oraz argumenty będą zawarte w nagraniach puszczanych przez głośniki oraz przemówieniach początkowych organizatorów – zapowiada Adam Brawata z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Miejsce, gdzie odbędzie się Procesja Modlitewna, jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie punktu startu marszu środowisk LGBT. Adam Brawata z Fundacji Pro-Prawo do Życia wyjaśnił, dlaczego wydarzenie odbywa się pod hasłem “Stop Pedofilii”.

Zastosowali technikę małych kroków. Postanowili najpierw oswoić ludzi z homoseksualizmem i innymi zboczeniami seksualnymi, które, choć obrzydliwe, nie wywołują takich kontrowersji jak pedofilia – stwierdził.

Taktyka pedofilów polega na tym, aby ludzie zaakceptowali zboczenia jako coś normalnego i naturalnego. Aby to osiągnąć, domagają się obowiązkowej edukacji seksualnej, w ramach której będą oswajać dzieci ze zboczeniami i rozbudzać je seksualnie już od przedszkola – podkreślił.

inf. nadesłane, tuwroclaw.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY