Dybowski: Nie ma już tego PiSu z 2015 roku. Niezrealizowanych obietnic nie da się przykryć propagandą [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marcin Dybowski

/ fot. screen youtube

- Nie ma już tego PiSu z 2015. Wywalenie Ewy Stankiewicz z TV Republika świadczy o demoralizacji środowiska PiS. Zgodzenie się na likwidowanie polskiej energetyki to zupełny upadek partii Kaczyńskiego. PiS dokonuje zabójstwa Polski. Dokonywanej przez PiS likwidacji polskiej energetyki i polskiego rolnictwa, niezrealizowania obietnic wyborczych przez PiS, nie da się przykryć propagandą — powiedział Marcin Dybowski w rozmowie z Janem Bodakowskim, na antenie Mediów Narodowych.

Rosja podpala polskie kresy

Rozmowa Jana Bodakowskiego z Marcinem Dybowskim dotyczyła sytuacji na polskiej wschodniej granicy, gdzie służby białoruskie na zlecenie Rosji usiłują przerzucać na terytorium naszego kraju islamistów (w tym kryminalistów, terrorystów, pedofilów, zoofilów, rosyjskich dywersantów i sabotażystów). Marcin Dybowski uznał działania PiS na wschodniej granicy Polski za pozorowanie rzeczywistych działań i przypomniał, że podpalanie polskich kresów to podręcznikowe działanie służb rosyjskich znane z dwudziestolecia międzywojennego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Marcin Dybowski

Jak można się dowiedzieć z „Encyklopedii Solidarności Marcin Dybowskie od 1977 współpracował z KSS KOR, ROPCiO, nielegalnym Uniwersytetem Latającym, podziemnym wydawnictwem Zbliżenia, od 1979 z KPN. Od 1978 był drukarzem i kolporterem podziemnych publikacji antykomunistycznych. Od 1981 roku działał w NSZ. Ukrywał się w stanie wojennym.

Od 1984 do 1989 działał w Liberalno Demokratycznej Partii Niepodległość. Od 1985 do 1986 był redaktorem naczelny, wydawcą i drukarzem podziemnej „Gazety Politycznej”, od 1985 do 1989 „wydawca pisma »ABC«, od 1986 z Markiem Derewieckim współzałożyciel, redaktor i drukarz pisma oraz wydawnictwa Antyk; 1985-1989 współpracował z Rogerem Scrutonem z Fundacji Jagiellońskiej w Wielkiej Brytanii oraz Piotrem Jeglińskim z Editions Spotkania we Francji (wsparcie finansowe, sprzęt poligraficzny, materiały do publikacji); w 1987 drukował w Polsce emigracyjne ukraińskie pismo »Suczasnist« i szkolił podziemnych drukarzy z Ukrainy. 11 VII 1987 zatrzymany w Lublinie podczas przewożenia samochodem wydawnictw podziemnych oraz urządzeń i materiałów poligraficznych, 20 VII 1987 skazany przez kolegium ds. wykroczeń na przepadek samochodu i karę grzywny”.

W III RP od 1992 do 1995 „współzałożyciel i członek Ruchu Trzeciej Rzeczypospolitej, 1995-1997 członek Rady Politycznej ROP. Właściciel wydawnictwa, księgarni (w Warszawie i Przemyślu) oraz założyciel Fundacji Pomocy pod wspólną nazwą Antyk. 1991-1993 i 2002-2003 wydawca i redaktor wznawianych pism „Antyk” i „ABC””. Dziś związany z Ruchem Kontroli Wyborów i Krucjatą Różańcową.

Wydawca patriotycznych publikacji

Ogromną zasługą Marcina Dybowskiego jest wydanie licznych książek o antypolskiej działalności Żydów, Rosjan, szkodliwości posoborowego modernizmu, zbrodniach banderowców, antysocjalistycznym nauczaniu papieży, szkodliwości masonerii, protestantyzmu, globalizacji. Wydawnictwo Antyk Marcina Dybowskiego wydało wszystkie prace Feliksa Konecznego po polsku i angielski, pisma ojca Józefa Bocheńskiego, Teodora Jeske-Choińskiego,

Obejrzyj całe nagranie.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY