Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Po co nam rozum jak mamy telewizje?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wielu ludzi na całym świecie zaprzestało krytycznego myślenia, używania rozumu, uznając za kwestionowany autorytet media elektroniczne. Warto wiedzieć, że proces ten nie był spontaniczny. Media elektroniczne tak przez lata konstruowano, by jak narkotyki uzależniały i zniewoliły swoich odbiorców.

Zdolności percepcyjne ludzi nie pozwalają mi kontrolować komunikatów perswazyjnych napływających non stop z mediów elektronicznych. Jest ich tak dużo, są one tak intensywne, że ludzie przestali zastanawiać się nad ich prawdziwością i sensownością. Ulegli czarowi mediów elektronicznych i zostali przez nie opętani.

Konsumenci mediów elektronicznych nieświadomie traktują media elektroniczne jak autorytet, uznają, że media te działają na ich korzyść. W rzeczywistości o tym, jakie komunikaty przekazują media elektroniczne, decydują reklamodawcy, a nie jakikolwiek interes publiczny. Celem reklamowców jest maksymalizacja zysku – dobro konsumentów nie ma znaczenia.

Tak też jest i w kwestii szczepionek. Konsumenci mediów bezkrytycznie łykają wszelkie bzdurne komunikaty propagandowe, których celem jest maksymalizacja zysku korporacji farmaceutycznych należących do kilku funduszy inwestycyjnych należących do kilku rodzin, w tym i tych wiadomego pochodzenia. By korporacje osiągnęły zyski, wywołano sztuczną potrzebę (czyli rzekomą pandemii choroby – realnie mniej zaraźliwej od grypy, która jest tak samo, jak grypa śmiertelna), wywołano u konsumentów emocje by przestali myśleć i z entuzjazmem konsumowali produkt korporacji (opłacany z ich podatków, które powinny pójść na realne potrzeby).

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY