SKANDAL! 53-letni uchodźca molestował seksualnie kozę we Francji

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Koza

Koza / pixnio.com

Mężczyzna ze Sri Lanki został zatrzymany przez policję w Tours w związku z podejrzeniem go o trzykrotną penetrację zwierzęcia przebywającego w parku miejskim.
  • 53-letni Touraine został wezwany do sądu 23 grudnia za „wykorzystywanie seksualne zwierzęcia domowego, oswojonego lub uwięzionego”.
  • Służby dopiero na początku 2021 roku zdecydowały się zaalarmować policję, gdy rankiem 13 stycznia zauważyły obrażenia dróg rodnych jednej z kóz i niektóre przedmioty należące do mężczyzny w zagrodzie.
  • Policja zleciła służbom weterynaryjnym wykonanie wymazów ze sromu, które okazały się pozytywne. Rzeczywiście, koza, o której mowa, została zgwałcona przez człowieka.
  • Zobacz także: SONDAŻ. Jak Polacy oceniają Andrzeja Dudę i Mateusza Morawieckiego?

Mężczyzna ze Sri Lanki został zatrzymany przez policję w poniedziałek 27 września w Tours za seksualne wykorzystywanie zwierząt. Według francuskich służb, uchodźca molestował seksualnie kozę i podejrzewany jest o trzykrotną penetrację zwierzęcia z wybiegu na Île Honoré de Balzac. Cejlończyk zostanie osądzony 23 grudnia.

Uchodźca trzykrotnie molestował kozę

53-letni Touraine został wezwany do sądu 23 grudnia za „wykorzystywanie seksualne zwierzęcia domowego, oswojonego lub uwięzionego”. Podejrzewa się, że mężczyzna pochodzenia lankijskiego trzykrotnie penetrował kozę, zawsze tę samą. Zwierzę przebywało w zagrodzie na wyspie Honoré de Balzac na Cher.

Służby uważają, że pierwsze fakty w śledztwie mogą pochodzić z 2018 roku. Jednak dopiero na początku 2021 roku zdecydowały się zaalarmować policję, gdy rankiem 13 stycznia zauważyły obrażenia dróg rodnych jednej z kóz i niektóre przedmioty należące do mężczyzny w zagrodzie. W szczególności znaleziono telefon komórkowy i butelkę alkoholu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Skargę złożono bezpośrednio przez ratusz w Tours 11 lutego. Jednak wykorzystywanie seksualne tej samej kozy trwało nadal. Dwa kolejne przypadki związane z tym samym mężczyzną miały miejsce w nocy z 21 na 22 marca oraz w nocy z 29 na 30 czerwca.

Policja zleciła służbom weterynaryjnym wykonanie wymazów ze sromu, które okazały się pozytywne. Rzeczywiście, koza, o której mowa, została zgwałcona przez człowieka. Ślady nasienia prowadzą bezpośrednio do wskazanego podejrzanego.

Mężczyznę umieszczono w areszcie policyjnym, w poniedziałek 27 września. 53-letni Touraine, który mieszka samotnie, przyznaje, że regularnie chodzi na jogę i medytację. Z drugiej strony zaprzecza, że ​​penetrował kozę, bo nie pamięta tego z powodu alkoholu. Wyszedł na wolność we wtorek prosto z przesłuchania na posterunku policji.

francebleu.fr

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY