Był w pełni zaszczepiony. Teraz leży w szpitalu. “COVID-19 nie ominął także mnie”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szpital

Szpital / Fot. Pixabay

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poinformował, że jest w szpitalu z powodu COVID-19. Wcześniej przyjął dwie dawki szczepionki przeciw koronawirusowi.
  • W pełni zaszczepiony Tadeusz Truskolaski znalazł się w szpitalu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że zachorował na COVID-19.
  • Prezydent Białegostoku twierdzi, że gdyby nie szczepionka, to chorobę przechodziłby ciężej.
  • Biuro prasowe prezydenta Truskolaskiego poinformowało, że na razie nie ma decyzji o skierowaniu na kwarantannę pracowników urzędu miasta, którzy w ostatnim czasie mieli kontakt z prezydentem.

Z powodu zachorowania na COVID-19, w pełni zaszczepiony prezydent Truskolaski leży w szpitalu. Twierdzi, że gdyby nie szczepionka, to chorobę przechodziłby ciężej. Na to dowodów w jego przypadku oczywiście nie ma.

W pełni zaszczepiony prezydent Białegostoku leży w szpitalu

W pełni zaszczepiony, 63-letni Tadeusz Truskolaski leży się w szpitalu pomimo zapewnień o bezpieczeństwie osób, które przyjęły preparat przeciw koronawirusowi. Prezydent poinformował o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polityk, który o urząd prezydenta Białegostoku ubiegał się z rekomendacji Platformy Obywatelskiej, zaapelował także, by „szczepić się i pozostać zdrowym”, choć na swoim przykładzie akurat nie może stwierdzić, że to tak właśnie działa.

„Drodzy białostoczanie, COVID-19 nie ominął także mnie. Od wczoraj jestem w szpitalu. Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej. Dbajcie o siebie, szczepcie się i pozostańcie zdrowi” – oświadczył prezydent Białegostoku.

Biuro prasowe prezydenta Truskolaskiego poinformowało, że na razie nie ma decyzji o skierowaniu na kwarantannę pracowników urzędu miasta, którzy w ostatnim czasie mieli kontakt z prezydentem.

Według danych z niedzieli 26 września, w szpitalach w Podlaskiem było zajętych 114 z 379 łóżek covidowych i 10 z 34 respiratorów dla pacjentów z koronawirusem.

Wojewoda mówił, że już wcześniej była zwiększana liczba miejsc covidowych w szpitalach, według opracowanego planu, według potrzeb. Tak było np. w szpitalach w Augustowie, Bielsku Podlaskim czy w Hajnówce.

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY