“Agresja Nie Wyzwolenie” Pikieta pod ambasadą Federacji Rosyjskiej

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Agresja, nie wyzwolenie

Agresja, nie wyzwolenie / fot. Facebook

W 82. rocznicę napaści ZSRR na Polskę, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje pikietę "Agresja Nie Wyzwolenie" pod ambasadą rosyjską w Warszawie.

17 września, w 82. rocznicę agresji ZSRR na Polskę, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje pikietę “Agresja Nie Wyzwolenie” pod ambasadą rosyjską w Warszawie.

17 września 1939 r. ZSRR, realizując ustalenia paktu Ribbentrop – Mołotow, dokonuje ataku na walczącą z niemiecką armią Rzeczpospolitą Polską. Akt podpisania paktu z Niemcami i atak na nasz kraj czyni Związek Radziecki tak samo winnym wybuchu II wojny światowej oraz wszelkich jego następstw co Niemców.

Dzisiejsza Rosja, która uznaje się za spadkobiercę ZSRR, ponosi pełną odpowiedzialność za wydarzenia sprzed 82 lat.
Do dziś jednak skupiają się na kłamstwie historycznym, nie uznając swojej winy w wywołaniu światowego konfliktu, a wręcz obarczają odpowiedzialnością II RP.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

“Agresja Nie Wyzwolenie”

W związku z powyższym wzywamy rząd Federacji Rosyjskiej do zaprzestania rozprzestrzenia nieprawdziwej wersji wydarzeń z 1939 roku. Wzywamy władze Rosji do przyjęcia odpowiedzialności i rozliczenia II wojny światowej.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 pod ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie przy ul. Belwederskiej 49.

Zachęcamy państwa do wsparcia inicjatywy za pośrednictwem strony internetowej lub wpłacając środki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Link do wydarzenia na Facebooku oraz wszelkie szczegóły akcji znajdują się tutaj.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY