Bąkiewicz o homomałżeństwach: To nie rozkwit człowieczeństwa, a jego upadek

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

– Homomałżeństwa to nie rozkwit człowieczeństwa, a jego upadek - to kulturowa, moralna i demograficzna śmierć Europy – napisał na Twitterze Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, odnosząc się do rezolucji PE ws. „małżeństw homoseksualnych”.
  • Robert Bąkiewicz podkreślił, że rezolucja Parlamentu Europejskiego to uderzenie w rodzinę.
  • Zaznaczył, że „to, co proponują przywódcy UE to eksplozja, negatywna bomba demograficzna”.
  • Zwrócił uwagę, że Polacy, chrześcijanie nigdy nie podporządkują się fałszywym zasadom, które są wbrew zdrowemu rozsądkowi.
  • Zobacz także: Kaczyński o rekonstrukcji rządu: “Nie wykluczam pojedynczych zmian”

Robert Bąkiewicz wypowiedział się we wpisie na Twitterze o homomałżeństwach, które Parlament Europejski chce zalegalizować w całej UE.

– Nigdy, powtarzam nigdy nie podporządkujemy się lewicowo-liberalnemu bezprawiu i barbarzyństwu narzucanemu nam wbrew zdrowemu rozsądkowi i obiektywnej prawdzie. Homomałżeństwa to nie rozkwit człowieczeństwa, a jego upadek – to kulturowa, moralna i demograficzna śmierć Europy

– napisał na Twitterze Bąkiewicz.

Bąkiewicz o homomałżeństwach

W załączonym do wpisu nagraniu wideo prezes stowarzyszenia zaznaczył, abyśmy nie dali się zwieść rozwijającej się technologii, ponieważ człowiek to przede wszystkim kultura, moralność czy etyka, a tu „jesteśmy na dnie”.

– Idziemy drogą, którą szła antyczna Grecja czy Rzym, kiedy zawsze luzowano zasady kosztem ludzkiej żądzy, która chciała się wyżywać zgodnie z własnymi potrzebami. Wbrew obiektywnym prawdom, zasadom i zdrowemu rozsądkowi. Zawsze doprowadzało to do upadku

– powiedział.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Bąkiewicz podkreślił, że rezolucja Parlamentu Europejskiego, który chce, aby kraje unijne przyjęły „małżeństwa homoseksualne”, to uderzenie w rodzinę. To „hedonizm, nihilizm, zepsucie moralne, które ma nas zniszczyć”.

– Już dzisiaj Europa się kończy, demografia jest ujemna. To, co proponują przywódcy UE to eksplozja, negatywna bomba demograficzna, która zniszczy Europę

– podkreślił prezes stowarzyszenia.

Bąkiewicz zaznaczył, że my, Polacy i katolicy nigdy się nie zgodzimy, aby ktoś narzucał nam „prawo, które jest bezprawne”. Nigdy też nie podporządkujemy się zasadom, które są fałszywe.

Rezolucja PE

Parlament Europejski w rezolucji przyjętej we wtorek postuluje, aby „małżeństwa homoseksualne” i związki partnerskie były uznane w całej Unii. Europosłowie opowiadający się za przyjęciem wniosku uważają, że UE powinna usunąć wszelkie przeszkody, jakie napotykają osoby LGBTIQ w korzystaniu ze swoich „podstawowych praw”.

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY