TVN przerwał konferencję Ziobry. Hernik: To świadczy o nierzetelności dziennikarskiej [NASZ WYWIAD]

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Screen: YouTube/Media Narodowe

Widzowie TVN24 nie obejrzeli pełnej konferencji ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, ponieważ stacja przerwała na chwilę nadawanie. - Nie powinno dochodzić do tego typu sytuacji. Świadczy to o zwykłej nierzetelności dziennikarskiej i pracy na szkodę Polski - ocenił w "Rozmowie Mediów Narodowych" Jan Hernik, dziennikarz naszego portalu.
  • Widzowie TVN24 nie obejrzeli pełnej konferencji ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, ponieważ stacja przerwała na chwilę nadawanie.
  • Na antenie pojawiła się dziennikarka TVN24, która zaczęła prostować słowa ministra.
  • – Mamy dowód, że TVN24 absolutnie nie jest rzetelną stacją, nie jest medium neutralnym światopoglądowo – uważa Jan Hernik, dziennikarz portalu Media Narodowe.

Sytuację, do której doszło na antenie TVN24, komentował w “Rozmowie Mediów Narodowych” Jan Hernik, dziennikarz naszego portalu.

Mamy dowód, że TVN24 absolutnie nie jest rzetelną stacją, nie jest medium neutralnym światopoglądowo, czy za główny cel stawia sobie slogan „cała prawda całą dobę”. Moim zdaniem wpisuje się w narrację, która jest na rękę zagranicy i atakuje polski rząd

powiedział.

Gość “Rozmowy Mediów Narodowych” podkreslił, że prostowanie słów ministra nie jest zadaniem dziennikarza.

Nie powinno dochodzić do tego typu sytuacji. Świadczy to o zwykłej nierzetelności dziennikarskiej i pracy na szkodę Polski

ocenił.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY