Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Parafialny punkt szczepień

satyra
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
szczepienia rysunek Jan Bodakowski

szczepienia rysunek Jan Bodakowski / szczepienia rysunek Jan Bodakowski

Kościół katolicki, jedyna prawdziwa wiara, przez ludzi złych (różnych heretyków, gnostyków, satanistów, masonów, komunistów, nazistów, lewice) był i jest zwalczany na dwa sposoby. Po pierwsze wróg zewnętrzny prześladuje i eksterminuje katolików (jak protestanci, muzułmanie, rewolucja francuska, komuniści i naziści). Drugą metodą niszczenia Kościoła katolicka jest działalność wroga wewnętrznego, infiltracja, destruktywna działalność w kościele wrogiej agentury (tak działa masoneria, komuniści, pederaści i wszelacy okultyści).

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

W ostatnich dekadach sukcesy w destrukcji Kościoła katolickiego odnosi wróg wewnętrzny. Dziś hierarchowie jawnie wykorzeniają katolicyzm z Kościoła, dzięki czemu staje się on jak sól, która utraciła smak. Konsekwencją dekonstrukcji katolicyzmu w Kościele jest też patologia irracjonalizmu.

Cechą wyjątkową katolicyzmu na tle innych religii było to, że katolicyzm głosił możliwość poznania Boga na drodze rozumu (inne wierzenia to wykluczają). Dzięki temu to właśnie tylko w łonie cywilizacji katolickiej powstała nauka i uniwersytety. Wraz z odrzuceniem katolicyzmu rozpowszechnił się irracjonalizm, którego pokłosiem jest akcja organizacji wstrzykiwania w parafiach nieprzebadanego preparatu zwanego szczepionką na covid. Inicjatywa całkowicie sprzeczna z nauką, będąca wyrazem pogańskiego myślenia magicznego.

Wstrzykiwanie sobie nieprzebadanego preparatu szkodliwego dla zdrowia jest grzechem. Bóg dał nam nasze ciała byśmy dbali o ich zdrowie, a nie po to byśmy je niszczyli sobie narkotykami, alkoholem, czy preparatami zwanymi szczepionką na covid. Ważnym elementem nauczania kościoła katolickiego jest sprzeciw wobec niszczenia naturalnej płodności ludzi – więc i z tego powodu preparat wywołujący bezpłodność (jakim może być substancja zwana szczepionką na covid) nie może być przyjmowany przez katolików.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY