Lisiecki proponuje akcję informacyjną wśród imigrantów! “Ograniczy to zyski przemytników”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Imigranci na granicy Litwy

Imigranci na granicy Litwy / Fot. You Tube/ Wirtualna Polska

Poseł PiS, Paweł Lisiecki w nawiązaniu do ujawnionych przez ministra spraw wewnętrznych i administracji na temat problemów na granicy polsko-białoruskiej, zaproponował, aby polski rząd wykupił w krajach arabskich reklamy dla imigrantów. Miałyby one informować potencjalnych "uchodźców", że przez Polskę nie prowadzi szlak przerzutowy do krajów Zachodnich.
  • Minister spraw wewnętrznych i administracji, Mariusz Kamiński przedstawił na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu skalę problemu z nielegalnymi imigrantami.
  • Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Lisiecki zaproponował, aby polski rząd wykupił w arabskich mediach reklamy.
  • Bloki reklamowe, miałyby informować przyszłych imigrantów, że przez Polskę nie prowadzi szlak przerzutowy do krajów zachodnio-europejskich.
  • Przemytnicy tzw. uchodźców pobierają zawrotne sumy. Za jedną osobę do 5 tysięcy dolarów amerykańskich, a za całą rodzinę nawet do 20 tysięcy dolarów.
  • Zobacz także: Kamiński ujawnił, ile biorą przemytnicy za przerzucenie migrantów do UE

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Lisiecki wrzucił pod dyskusję interesującą propozycję rozwiązania problemu z niechcianymi w Polsce imigrantami podsyłanymi przez rząd Aleksandra Łukaszenki. Wpadł on na pomysł, aby polski rząd wykupił na Bliskim Wschodzie reklamy w tamtejszych mediach, informujących potencjalnych imigrantów, że przez nasz kraj nie przechodzi szlak przerzutowy do zachodnich państw europejskich.

Może warto, aby Rząd wykupił reklamówki w mediach na Bliskim Wschodzie z informacją, że szlak przerzutowy przez Polskę jest nieaktualny.

– zaproponował były burmistrz warszawskiej dzielnicy Praga-Pólnoc.

Dodał również, że mogłoby to ograniczyć zyski dla przemytników oraz inicjatora wojny hybrydowej z Polską, Prezydenta Aleksandra Łukaszenki.

Ograniczy to zyski przemytników i Prezydenta Łukaszenki, a zainteresowani przedostaniem się do UE zrezygnują z wycieczek do Mińska.

– napisał Lisiecki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Ogromne pieniądze z przemytu imigrantów

Podczas posiedzenia Sejmu, minister spraw wewnętrznych i administracji, Mariusz Kamiński ujawnił jakie kwoty pobierają przemytnicy od imigrantów za przetransportowanie ich z Bliskiego Wschodu do państw europejskich. Sumy sięgają nawet po kilkanaście tysięcy dolarów.

Za przerzucenie jednej osoby szacuje się, że przemytnicy pobierają do 5 tysięcy dolarów amerykańskich, natomiast za przerzucenie całej rodziny z Bliskiego Wschodu do Unii Europejskiej tacy imigranci muszą zapłacić od 15 do nawet 20 tysięcy dolarów amerykańskich.

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY