Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Maseczki krzywdzą psychikę dzieci

satyra
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
maseczka rysunek Jan Bodakowski

maseczka rysunek Jan Bodakowski / maseczka rysunek Jan Bodakowski

Od ponad półtora roku władze nakazują nam, niczym talibowie w Afganistanie kobietom, zasłanianie twarzy. Nie ma to na celu ochrony nasze zdrowia. Wszelkie badania wskazują, że zasłanianie ust nie zmniejsza transmisji wirusów wywołujących choroby górnych dróg oddechowych. Jest to typowe dla lewicy zachowanie irracjonalne.

Taki przymus zasłaniania twarzy ma charakter bluźnienia Bogu. Jest irracjonalny, podczas gdy Bóg dał nam rozum, abyśmy na drodze rozumu poznawali świat. Wszelkie irracjonalizmy (magia, okultyzm, amulety, komunizm, freudyzm, interwencjonizm państwowy, fiskalizm, czy przymus noszenia maseczek) są przejawem odrzucania Bożego Daru, jakim jest rozum. Dodatkowo noszenie maseczek jest szkodliwe dla naszego zdrowia – utrudniają one dostęp świeżego powietrza do naszego organizmu i umożliwiają namnażanie się wszelkich bakterii, wirusów czy grzybów w okolicach śluzówki naszego nosa. Szkodzenie swojemu zdrowiu (czy to przez alkoholizm, narkomanie, homoseksualizm czy noszenie maseczek) to grzech, z którego należy się spowiadać. Satanistyczny wymiar ma to, gdy takie patologie promują duchowni.

Szczególną zbrodnią jest zmuszanie dzieci do noszenia maseczek. Mózg dziecka potrzebuje dużo więcej świeżego powietrza do rozwoju. Ograniczanie dostępu do świeżego powietrza powodu, że mózg dziecka nie rozwija się w pełni. Rodzice zmuszający swoje dzieci do noszenia maseczek ponoszą odpowiedzialność za ich przyszłe kłopoty w szkole i w dorosłym życiu (uzależnienia, kłopoty z prawem, gorszą pracę) wynikające z pewnych upośledzeń mózgu.

Niezwykle bulwersujące są też szkody psychiczne dla psychiki dzieci wynikającego z tego, że dzieci nie będą mogły dostrzec twarzy innych ludzi. Uniemożliwi to ich prawidłową socjalizację (a przez to brak sukcesów życiowych). Dzieci mają naturalny potencjał do reakcji społecznych, na podstawie tych reakcji do socjalizacji, obserwując mimikę innych. Brak tego doświadczenia deformuje je na przyszłość.

Można się zastanawiać czy nie jest to celowe działanie. Tyrania lewicowa, by przetrwać, niszczy wszelkie naturalne wspólnoty. Udało się już lewicowcom zniszczyć religie, kulturę, narody, rodziny. Teraz muszą zniszczyć najbardziej pierwotne biologiczne interakcje międzyludzkie – poprzez promocję transseksualizmu, zboczeń seksualnych, operacji ”zmiany płci”, a teraz poprzez dehumanizacje ludzi na drodze zasłaniania im twarzy, zamykania ich w domach, uzależniania od kontaktu z wirtualnym światem.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY