Sejm wkrótce zajmie się projektem „Stop LGBT”. Ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kaja Godek

Kaja Godek / Fot. Twitter

9 sierpnia 2021 r. Fundacja Życie i Rodzina złożyła w Kancelarii Sejmu obywatelski projekt ustawy "Stop LGBT" wraz ze 140 tys. podpisów obywateli. Teraz rusza akcja "Zadzwoń do posła". - Dzwoń, pisz lub wybierz się osobiście na rozmowę i powiedz, czego chcesz od posła. To niewielki wysiłek, ale niezwykle potrzebny, by parlamentarzyści dostali instrukcje do działania wprost od obywateli. Wybierz formę kontaktu, jaka najbardziej Ci odpowiada i działaj! - apeluje Fundacja Życie i Rodzina.

Według zapowiedzi Fundacji Życie i Rodzina I czytanie obywatelskiego projektu ustawy odbędzie się wrześniu lub październiku. Sejm musi się nią zająć do 9 listopada 2021 r.

Liczne parady i marsze środowisk LGBT, wulgarne i agresywne wystąpienia homoaktywistów na ulicach polskich miast, profanacje symboli narodowych i katolickich, ośmieszanie ludzi wierzących oraz demoralizacja dzieci i młodzieży – to wszystko bardzo niepokoi Polaków, dlatego tak licznie podpisywali się pod projektem #StopLGBT. Teraz jest czas, by postawić tamę dla ekspansji tej szkodliwej ideologii w Polsce – podkreśla Fundacja Życie i Rodzina.

W projekcie Fundacji Życie i Rodzina głównym punktem jest zakaz organizowania parad równości. Niezgodne z prawem mają być wszelkie manifestacje, których celem jest: kwestionowanie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, propagowanie związków partnerskich, małżeństw jednopłciowych, adopcji i przysposobienia dzieci przez pary jednopłciowe czy innej niż heteroseksualna orientacji płciowej.

Zobacz także: Aktywista LGBT wyśmiewa za homoseksualną orientację? „Stop homofobii”

W ustawie przewidziano także ochronę symboli religijnych. Na początku września ub.r. bp Artur Miziński, sekretarz generalny Episkopatu, wysłał w tej sprawie pismo do wszystkich biskupów, pisząc, że mogą umożliwić zbieranie podpisów pod projektem na terenach kościelnych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zycierodzina.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY