Hołownia ujawnił gościa specjalnego swojej konwencji. Zaskoczył wszystkich

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Szymon Hołownia

Szymon Hołownia / Fot. Facebook/Paweł Mzyk

Szymon Hołownia od tygodni zapowiadał, że na dzisiejszej konwencji jego ruchu Polska 2050 pojawi się gość specjalny. Teraz okazuje się, że to... aplikacja internetowa "Jaśmina".

W sobotę o 11:30 rozpoczął się pierwszy kongres ruchu Polska 2050. Na scenie pojawili się m.in. liderzy ruchu, jak Michał Kobosko czy Szymon Hołownia.

To dla nas wyjątkowe wydarzenie, prawdziwe święto Polski 2050. Pamiętacie? Jeszcze rok temu wielu przekreślało nas na starcie, wróżąc rychły koniec tuż po wyborach prezydenckich. Mówili, że nie starczy pieniędzy, zapału, zaangażowania. Nie przejęliśmy się tymi głosami, konsekwentnie robiliśmy i robimy swoje, nie zwalniamy tempa ani na minutę! – napisał Szymon Hołownia na Facebooku.

Wśród postulatów programowych, jakie pojawiły się na konwencji Polski 2050, znalazło się m.in. likwidacja domów dziecka w Polsce do 2030 roku, czy obniżenie wieku, od którego będzie możliwe głosowanie, do 16 lat.

Zobacz także: Byli członkowie Porozumienia powołali stowarzyszenie „OdNowa RP”

Szymon Hołownia od tygodni zapowiadał, że na dzisiejszej konwencji jego ruchu Polska 2050 pojawi się gość specjalny. Teraz okazuje się, że to… aplikacja internetowa “Jaśmina”. Dzięki aplikacji każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział w głosowaniach, których wynik będzie decydował o programie Polski 2050.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY